TOPlist

Samsung představil Star Wars edici Galaxy Note 10+. V balení jsou i sluchátka Galaxy Buds

samsung galaxy note 10+ star wars

Před několika dny se fanoušci dočkali nového seriálu The Mandalorian ze světa Hvězdných válek, hry Star Wars Jedi: Fallen Order a za měsíc se do kin chystá Epizoda IX. Nyní se Disney spojilo se společností Samsung a výsledkem je speciální edice Galaxy Note 10+.

Samsung prohlubuje spolupráci se společnosti Disney

Už v minulosti jsme mohli vidět několik různých produktů, které vznikly ve spolupráci Samsungu a Disney. Vidět jsme mohli speciální tapety, AR Emoji, obaly pro telefony apod. Star Wars edice Galaxy Note 10+ tak není vůbec žádným překvapením, obzvlášť v případě, kdy se zakončuje hlavní sága.

star wars baleni galaxy note 10+

Speciální edice Samsung Galaxy Note 10+ přináší designové prvky inspirované hvězdnými válkami a zároveň i speciální digitální obsah. Všechny změny jsou však pouze kosmetické. Telefon kombinuje černou a červenou barvu a musíme uznat, že to vypadá hodně pěkně. V balení se nachází obal, který je opět vyveden v designu Star Wars, kovový sběratelský odznak a rovněž i sluchátka Galaxy Buds, opět v červenočerném provedení.

Digitální obsah zahrnuje animace vypnutí, tapety, ikony a zvuky. Prodej začíná ve vybraných trzích již 10. prosince. Bohužel Česka republika na seznamu není. Nejbližší zemí, kde bude telefon v prodeji, je Německo. Cena tohoto balení bude stejná jako za standardní Galaxy Note 10+. V podstatě tak navíc zdarma zákazníci obdrží sluchátka a obal.

Jak se vám líbí Star Wars edice Galaxy Note 10+?

Zdroj: samsungmobilepress.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)