Star Wars: Hunters vyjde letos na Android a iOS. Půjde o kopii Fortnite?

star wars hunters android

Vývojářské studio Zynga, které stojí například za hity jako je FarmVille či Words with Friends 2 je letos zpět ve hře. Na rok 2021 chystá ve spolupráci s Lucasfilm Games novou hru Star Wars: Hunters, přičemž včera vyšel první teaser trailer a kromě iOS a Android zařízení se hry dočká také Nintendo Switch.

Star Wars: Hunters Android hra

Star Wars: Hunters na první pohled vypadá jako kopie Fortnite, což ale nemusí být nakonec na škodu. Již trailer prozrazuje, že budeme mít na výběr z velkého množství Star Wars postav a co se týče zasazení, hra se odehrává po pádu Galaktického impéria. Na začátku hry si tak zvolíme postavu. Nechybí lovci odměn, hrdinové z Rebellionu nebo Imperiální Stormtroopeři. Poté se postavíme ostatním hráčům a budeme bojovat v ikonických lokacích ze světa Hvězdných válek.

Star Wars: Hunters™ – Official Teaser Trailer

Star Wars: Hunters™ - Official Teaser Trailer

Hra by měla být pouze v multiplayeru a zatím neznáme žádné bližší datum vydání. Zynga však odhalila, že bude hra k dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play. Můžeme však již teď počítat s nějakými mikrotransakcemi.

Jak se na hru těšíte?

O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)