Menu

Nový trailer na Star Wars VII vás nadchne

Před nedávnem jsme vás informovali o příchodu všech šesti dílů Star Wars (Hvězdných válek) v digitální podobě do obchodu Google Play. Zpočátku byly filmy dostupné pouze pro zahraniční uživatele, nyní si je lze stáhnout i u nás. Jak lze vidět na přiložených screenshotech níže, za kompletní digitální edici zaplatíte 2100 Kč. Pokud byste chtěli zakoupit pouze některý z dílů, bude vás to stát 330 Kč.

Ceny jsou sice poměrně vysoké, digitální edice by však měly obsahovat různé bonusové prvky, o nichž jsme vás informovali v původním článku. Společně s dostupností filmů pro Českou republiku cítíme povinnost vás informovat o novém traileru na Star Wars VII, který si můžete pustit níže.

A co vy, těšíte se na nový díl Star Wars VII?

Zdroj: Androidcentral.com

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 24

19.4.2015 23:20

Docela se těším. Co vy?

Jerry

Jerry

20.4.2015 10:56

Rozhodne sa teším, škoda, že treba ešte tak dlho čakať. Predpokladám, že nesklame a preto nebudem váhať si kúpiť aj tento diel – pôvodnú aj novú trilógiu mám na DVD. Cena digitálnej edície na Google Play mi príde neprimeraná…

Pavka

Pavka

22.7.2015 14:03

Já se těším moc! :-) Koukala jsem, že se s tím blíží vlna Star wars nejrůznějších předmětů http://www.pg.cz/tema/starwars. :-) A to mne baví !!!!

RSS (komentáře k článku)