Čínský telefon Oppo Find 7 s 3GB RAM a 2K displejem dorazí na začátku roku 2014

w2

Není žádnou novinkou, že čínská společnost Oppo chystá nástupce stávajícího vlajkového modelu – špičkový smartphone Find 7. Dobrou zprávou je, že se tím už netají ani samotná společnost Oppo, která vydala oficiální prohlášení, že nová vlajková loď přijde brzy. Očekáváme ji z kraje roku 2014.

Oppo-Find-7

Současný model N1 nabízí lepší hardwarovou výbavu než Find 5, se svým obrovským 5,9″ displejem je ovšem určen pro menší část zákazníků, kteří dychtí po obrovském displeji. Podobnou cestou půjde i Find 7 s 5,7″ displejem, který nabídne obrovské 2K rozlišení (2560 x 1440 pixelů). Zbytek hardwarové výbavy tvoří to nejlepší, co současný trh nabídne – 3 GB RAM paměť, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805, 13 MPx fotoaparát, podpora LTE a možná se dočkáme i 4 000 mAh baterie. Pokud se tyto specifikace potvrdí, bude se jednat o jeden z nejlepších přístrojů vůbec.

Možná si říkáte, že pokud se jedná o čínský přístroj, mohl by se pyšnit skvělým poměrem cena/výkon. Zde vás ovšem musíme zklamat – Oppo jde tak trochu proti proudu a očekává se, že cena bude možná i vyšší než některé stávající vlajkové modely známějších výrobců.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)