Nevycházíte s baterií? Vyhrajte v soutěži pro Premium #8 powerbanku

Premium nahledovy obrazek 8

Konec měsíce se blíží, a proto je na čase potěšit jednoho z našich věrných Premium uživatelů. Dnes si zahrajeme o velice praktickou cenu – povedenou powerbanku Huawei AP006.

Soutěž – o co dnes hrajeme?

Nízká výdrž baterie trápí drtivou většinu uživatelů chytrých telefonů, naštěstí existuje řešení v podobě šikovných powerbank. Díky nim je možné dobíjet telefon kdykoliv a kdekoliv. Powerbanka Huawei AP006 nabídne kompaktní rozměry, povedený design, slušnou kapacitu a rychlé nabíjení. Bonusem pro výherce pak bude tričko Svět Androida, které nelze žádným jiným způsobem získat.

Power bank Huawei AP006 -  nabíjení telefonu premium

Jak vyhrát Huawei powerbanku?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže.

Kdo vyhrál minulé kolo?

Sedmé kolo naší soutěže pro Premium uživatele přineslo jednomu z vás reproduktor od společnosti Huawei. Výhercem se stala Pavla Sýkorová, která byl informována kvůli zaslání výhry. Gratulujeme.

huawei AM08 bluetooth reproduktor premium

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)