Soutěž pro naše Premium uživatele #4

Premium nahledovy obrazek 4

Pro naše věrné Premium uživatele přinášíme další soutěž. Nažhavte internety a jdeme na to :). Soutěžní formulář naleznete níže.

Jak se stát Premium uživatelem?

Abyste se mohli zapojit do pravidelných soutěží, musíte mít aktivní Premium účet. Jste fanoušek portálu Svět Androida? Fandíte Androidu? Chcete soutěžit o super ceny a podílet se na rozvoji projektu Svět Androida? Pak právě pro vás je Premium členství jako dělané. Připojte se k nám!
[button-green url=”www.svetandroida.cz/?p=331548″ target=”” position=”center”]Informace o Premium[/button-green]

Kdo vyhrál minulé kolo?

V minulém kole soutěže pro Premium uživatele jsme hráli o záložní zdroj energie v podobě kapesní power banky. Správně a nejrychleji odpověděl:

Michal Janata

Výherci gratulujeme a věříme, že i nadále zůstane našim věrným čtenářem a premium uživatelem.

O co se v soutěži hraje?

Nejste spokojení s hlasitostí zvuku vašeho chytrého zařízení? Pak právě vás by mohlo zaujmout toto kolo soutěže pro Premium uživatele. Hrajeme o přenosný repráček Alcatel Onetouch, který nikde jen tak neseženete.

 

První z vás, kdo pošle správnou odpověď nebo nejpřesnější tip, tak vyhrává přenosný repráček Alcatel Onetouch.

[is_not_paid]Do soutěže se mohou zapojit pouze aktivní Premium uživatelé.[/is_not_paid]
[is_paid]

[/is_paid]

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)