Menu

Souborový manažer MIUI pro všechny telefony

MIUI stala symbolem pro jednu z nejlepších neoficiálních ROM. Čínský počin se pyšní především odlišným UI od jiných verzí Androidu a spoustou vlastních aplikací. Pro uživatele této populární ROM tedy nic nového, pro ostatní se nabízí možnost vyzkoušet si souborový manažer z MIUI i ve svém telefonu.

Ten zaujme především svou jednoduchostí a možností rychlého vytvoření FTP serveru. I když je vývoj započat už v únoru, až v nedávné verzi byla zprovozněna možnost vytvoření FTP serveru. Nyní nese verze programu označení v2.3.7.24 a je k dispozici na foru XDA-developers. Na Google Play ji nenajdete.

Jaký používáte souborový manažer? Líbí se Vám MIUI?

zdroj: myandroidchief.com, forum.xda-developers.com

 

Komentáře

mikrom

mikrom

16.3.2012 14:28

zkousel jsem ten vychozi v CM7 (OI), Ghost se mi libil hodne, total commander nebyl o tolik lepsi, ale co jsem objevil X-Plore (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore) nehledam. umi vse od dvou panelu, FTP, LAN az po alba na Picase!

Jára Machač

Jára Machač

16.3.2012 15:08

Také jsem s X-Plore velmi spokojen :)

zaty

zaty

16.3.2012 18:00

xplore neni spatny, pouzival jsem ho kdysi na symbianech S60, ale android verze je na malych displejich na facku (mam 3,5 palcovy a je to dost na hrane). Nakonec jsem skoncil u ES a to z vice duvodu:
1. rychle a prehledne rozhrani, ovladatelne i velkyma prstama na malych displejich.
2. pristup na sdilene disky pres Sambu.
3. pristup na dropbox, sugarsync a box.
4. umoznuje root rezim.
5. spousta dalsich vychytavek

vsechny tyhle funkce ma ES out of box a pokud jde o spravu souboru, nepotkal jsem za posledni rok na androidu nic lepsiho

foreveryone

foreveryone

16.3.2012 20:16

mam miui, ale přesně jako zaty, neni nad es-ko… :)

mrpedro

mrpedro

16.3.2012 22:01

ja pouzivam File Expert.
Umi Dropbox, SMB, FTP, ……

RSS (komentáře k článku)