Sony i1 Honami: Další fotografie ukazují krásku v plné parádě

Honami_1-640×480

O chystaném přístroji od společnosti Sony, který dostal kódové označení Honami, jsme toho už napsali mnoho, ale v posledních dnech jsme se  trošku odmlčeli. Nyní je čas to napravit – přinášíme vám další fotografie tohoto přístroje, které nám ukazují přístroj v plné parádě. A nikoho nejspíše nepřekvapí, že se Sony drželo designu letošních Xperií Z. Jak tedy vypadá?

Honami_1-640x480

Honami_2-640x404

Honami_3

Honami_4-640x480

Přístroj se bude snažit vyhoupnout na samotný vrchol všech mobilních telefonů. Pomůže k tomu především čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s frekvencí 2,25 GHz, 2GB RAM paměť a 5palcový Full HD displej. Velkou pozornost si získal také 20MPx fotoaparát, který je také předmětem modliteb, aby se konečně některá z Xperií naučila pořádně fotit. A my víme, že Honami má k tomu našlápnuto dobře, ale na zhodnocení si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Podle posledních zpráv se i mírně změnily parametry.

Specifikace

  • displej: 5″ AH-IPS s Full HD rozlišením
  • procesor: Qualcomm Snapdragon 800 s frekvencí 2,25 GHz
  • paměť: 2GB RAM, 16GB vnitřní úložiště s MicroSD
  • fotoaparát: 20,6MPx zadní, 2,2MPx přední
  • baterie: 3030 mAh
  • OS: Android 4.2.2

Podle serveru AndroidHeadlines by se měl přístroj pyšnit šířkou 9 mm. Je ovšem otázkou, jestli lze do tak tenkého těla umístit baterii s kapacitou přes 3 000 mAh. Pokud by se to povedlo, klobouk dolů před Sony. Očekává se, že Sony Honami bude odtajněno 4. září na veletrhu IFA 2013 v Berlíně. Ve stejnou dobu by měl Samsung představit také mobilní přístroj Samsung Galaxy Note 3. Tuto událost budeme tedy pečlivě sledovat, neboť se na svět dostanou hned dvě nová zařízení, která zamíchají trhem.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)