TOPlist

Playstation 5 dál zlevňuje. Verzi s mechanikou koupíte historicky nejnižší cenu

sleva playstation 5

Playstation 5 byl uveden na trh již na konci roku 2020, avšak až donedávna bylo jeho sehnání v obchodech problémem. Pryč je ale naštěstí doba, kdy se konzole objevovaly na bazarech za dvojnásobné ceny a už několik měsíců lze populární herní systém od Sony pořídit za únosnou cenu. A teď je situace ještě lepší. Playstation 5 je totiž nejlevnější ve své historii a to i v České republice.

Podle serveru Heureka lze nyní Playstation 5 s mechanikou koupit od 12 790 Kč. Tato částka platí i pro verzi bez mechaniky, takže si za stejnou cenu můžete koupit lépe vybavený kus. V srpnu minulého roku přitom Sony své konzole zdražilo a to konkrétně na 14 490 Kč, namísto původních 13 490 Kč, takže jde skutečně o super cenu. Konkurenční Xbox Series X lze pořídit dokonce ještě o 1 000 Kč levněji. Ten jde dle Heureky koupit už od 11 700 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte o koupi jedné z konzolí?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)