Školní rok začíná – Jakým telefonem vybavit vašeho školáka?

cell-phone-plans-for-kids-21

Školní rok právě začal a spolu s ním také každodenní shon a starosti. Tou největší z nich je zřejmě starost o naše mladší ratolesti, které do škol musejí dojíždět mnohdy i několik kilometrů. Je tedy dobré udržovat kontakt alespoň pomocí mobilního telefonu, kterým našeho prcka vybavíme. V dnešní době to ovšem není jednoduchý úkol, neboť ne každý telefon je dostatečně „cool“ a nikdo přece nechce mezi spolužáky vypadat jako „truhlík“, který má jen hloupý telefon. Na druhou stranu je třeba říci, že pro tyto účely dobře poslouží i některé z levnějších přístrojů. My vám proto přinášíme tipy na několik telefonů, které nabízejí slušný výkon, kvalitní zpracování a jejich koupě nezruinuje rodinný rozpočet.

1. Vodafone Smart Prime 6

Prvním zástupcem v kategorii telefonů, kterými vybavit vašeho školáka pro nový školní rok je Vodafone Smart Prime 6. Telefon, který překvapil širokou veřejnost. Za cenu čítající 3 277 Kč, totiž dokáže nabídnout solidní výkon, kvalitní konstrukční zpracování, výbornou výdrž baterie, „české LTE“ nebo slušný displej. Jedná se tak o skvělou volbu pro začínající nebo méně náročné uživatele.

Vodafone-Smart-Prime-6-displej1

 

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde

2.ASUS ZenFone 5

Dvoujádrový procesor? 2 GB operační paměti? Kvalitní displej? Tak přesně tato slova vystihují dalšího účastníka našeho výčtu kvalitních levných telefonů. Není jím nikdo jiný než ASUS ZenFone 5. Za cenu, která nepřesahuje 5 000 Kč, tak dostaneme solidní výkon, který je ukrytý v líbivém designu. Také v tomto případě si můžete být jisti, že s tímto kouskem si váš potomek ostudu neudělá.

asus-zenfone-5-predni-strana-telefonu-8

 

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

3. Xiaomi Redmi 2

Xiaomi Remi 2 vstoupil na trh jako nástupce veleúspěšného čínského telefonu Xiaomi Redmi 1S a znovu se setkal s velkým úspěchem. Z davu vyčnívá především díky skvělému 4,7“ displeji a uživatelské nadstavbě operačního systému Android v podobě MIUI. Radost budou mít také všechny dívky, neboť k dostání je také růžová varianta tohoto krasavce. A cena? Telefon je možno zakoupit za necelé 4 000 Kč.

Xiaomi-Redmi-2-displej

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

4. Vodafone Smart Ultra 6

Posledním zástupcem dnešního seznamu je znovu telefon pocházející z dílen operátora Vodafone. V případě Vodafone Smart Ultra 6 se jedná o vylepšenou verzi dnešního prvně zmíněného smartphonu. Může se tak pyšnit ještě lepším výkonem, skvělou výdrží baterie a větším displejem. Ochuzeni nebudeme rovněž ani o vysokorychlostní mobilní internet díky podpoře sítí LTE využívaných na území české republiky. Pro zakoupení tohoto krasavce je ovšem nutné otevřít tarif u operátora Vodafone s minimálním měsíčním plněním 349 Kč. Telefon samotný je oceněn na příjemných 4 977 Kč.

Telefony pro školáky na nový školní rok

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

Jakým telefonem jste vybavili vašeho školáka pro letošní školní rok vy?

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)