Školní rok začíná – Jakým telefonem vybavit vašeho školáka?

cell-phone-plans-for-kids-21

Školní rok právě začal a spolu s ním také každodenní shon a starosti. Tou největší z nich je zřejmě starost o naše mladší ratolesti, které do škol musejí dojíždět mnohdy i několik kilometrů. Je tedy dobré udržovat kontakt alespoň pomocí mobilního telefonu, kterým našeho prcka vybavíme. V dnešní době to ovšem není jednoduchý úkol, neboť ne každý telefon je dostatečně „cool“ a nikdo přece nechce mezi spolužáky vypadat jako „truhlík“, který má jen hloupý telefon. Na druhou stranu je třeba říci, že pro tyto účely dobře poslouží i některé z levnějších přístrojů. My vám proto přinášíme tipy na několik telefonů, které nabízejí slušný výkon, kvalitní zpracování a jejich koupě nezruinuje rodinný rozpočet.

1. Vodafone Smart Prime 6

Prvním zástupcem v kategorii telefonů, kterými vybavit vašeho školáka pro nový školní rok je Vodafone Smart Prime 6. Telefon, který překvapil širokou veřejnost. Za cenu čítající 3 277 Kč, totiž dokáže nabídnout solidní výkon, kvalitní konstrukční zpracování, výbornou výdrž baterie, „české LTE“ nebo slušný displej. Jedná se tak o skvělou volbu pro začínající nebo méně náročné uživatele.

Vodafone-Smart-Prime-6-displej1

 

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde

2.ASUS ZenFone 5

Dvoujádrový procesor? 2 GB operační paměti? Kvalitní displej? Tak přesně tato slova vystihují dalšího účastníka našeho výčtu kvalitních levných telefonů. Není jím nikdo jiný než ASUS ZenFone 5. Za cenu, která nepřesahuje 5 000 Kč, tak dostaneme solidní výkon, který je ukrytý v líbivém designu. Také v tomto případě si můžete být jisti, že s tímto kouskem si váš potomek ostudu neudělá.

asus-zenfone-5-predni-strana-telefonu-8

 

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

3. Xiaomi Redmi 2

Xiaomi Remi 2 vstoupil na trh jako nástupce veleúspěšného čínského telefonu Xiaomi Redmi 1S a znovu se setkal s velkým úspěchem. Z davu vyčnívá především díky skvělému 4,7“ displeji a uživatelské nadstavbě operačního systému Android v podobě MIUI. Radost budou mít také všechny dívky, neboť k dostání je také růžová varianta tohoto krasavce. A cena? Telefon je možno zakoupit za necelé 4 000 Kč.

Xiaomi-Redmi-2-displej

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

4. Vodafone Smart Ultra 6

Posledním zástupcem dnešního seznamu je znovu telefon pocházející z dílen operátora Vodafone. V případě Vodafone Smart Ultra 6 se jedná o vylepšenou verzi dnešního prvně zmíněného smartphonu. Může se tak pyšnit ještě lepším výkonem, skvělou výdrží baterie a větším displejem. Ochuzeni nebudeme rovněž ani o vysokorychlostní mobilní internet díky podpoře sítí LTE využívaných na území české republiky. Pro zakoupení tohoto krasavce je ovšem nutné otevřít tarif u operátora Vodafone s minimálním měsíčním plněním 349 Kč. Telefon samotný je oceněn na příjemných 4 977 Kč.

Telefony pro školáky na nový školní rok

Recenzi tohoto přístroje jsme vám přinesli zde.

Jakým telefonem jste vybavili vašeho školáka pro letošní školní rok vy?

 

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)