Sharp představil další vodotěsný telefon s ultra tenkými rámečky

Sharp-AQUOS-Crystal-2 red. a blackjpg

Ještě než propukl boj o nejtenčí rámečky po stranách v Číně a u dalších výrobců, japonská společnost představila několik modelů s velmi tenkými rámečky, které se ale bohužel na náš trh ani nedostaly. Japonská společnost Sharp pokračuje, tentokrát s druhou generací modelu Sharp AQUOS Crystal. Tento přístroj se zařadí spíše do střední třídy, uživatelům nabídne 5,2″ displej, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, 2GB RAM paměť a 16GB vnitřní úložiště. Dojem na nás neudělá ani fotoaparát s rozlišením 8 MPx a baterie s kapacitou 2030 mAh, výhodou je ale LTE a NFC.

Sharp-AQUOS-Crystal-2 red

Sharp AQUOS Crystal 2 dorazí na japonský trh v červenci a bude dostupný ve čtyřech barvách – bílé, černé, růžové a tyrkysové. Cena prozatím není známá, je ovšem na druhou stranu pravděpodobné, že se k nám tento model oficiálně nikdy nedostane. Ocenili byste takový telefon na našem trhu?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)