Nejpodivnější “selfie” telefon světa? Podívejte se na koncept

selfie cover

“But first, let me take a selfie,” zpívá se v jedné, aktuálně celkem populární písničce. Není se co divit, příspěvků s hashtagem #selfie najdete třeba na Instagramu přes 158 milionů a nemusím ani zmiňovat, kolik nových tam denně zamíří. Tohoto trendu si začali všímat i výrobci mobilních telefonů, kterým došlo, že podřadný přední fotoaparát zkrátka nestačí. Spousta modelů tak ve předu nabídne solidní snímač s 5 i více megapixely.

sony-selfie-01

Jestli jsou následující fotografie pravé, tak se společnosti jako HTC nebo Samsung mohou jít zahrabat. Sony totiž posunulo pořizování “selfie” snímků na úplně jinou úroveň. Na první pohled se jedná o obyčejný telefon s designovými rysy japonské společnosti. Druhý pohled už je o hodně víc šokující. Sony navrch zatím nepředstaveného telefonu připevnilo “něco”, co mi připomíná víčko od voňavky. Ale nenechte se zmást, jedná se o ultimátní selfie fotoaparát. Podle (nemnoha) dostupných informací, by fotoaparát měl mít rozlišení 19,2 MPx a, jak vidno z fotek, bude otočný.

sony-selfie-5

I když se spekulacím o nadcházejících zařízeních příliš nevěnujeme, tohle nám přišlo tak podivné, že jsme se museli podělit. Může být podobný telefon realitou, nebo se jedná o podvrh?

Zdroj: PhoneArena

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)