Roumenoid – kecy roumen v telefonu

Roumenoid

Jistě zajímavým zpestřením na dlouhé cesty může být nová aplikace s názvem Roumenoid. Jedná se o aplikaci s širokou databází vtipů, obrázkových vtipů a videí známého portálu kecy.roumen.cz.
Aplikace splňuje vše, co by od ní mohl uživatel očekávat. Nalezneme zde databázi textových vtipů, obrázkových vtipů, videí přehrávané za pomoci Youtube Playeru nebo internetového prohlížeče, přístup na fórum a také pár obrázků z kategorie XXX.
Také sám uživatel může přispět zajímavým vtipem či obrázkem a to za pomoci funkce upload. Vámi přidaná multimédia jsou později ručně schvalována administrátorem portálu.

Roumenoid1

V dnešní době jistě nepřekvapí možnost sdílení na e-mail, facebook, twitter apod. Zajímavou funkcí, kterou jistě mnoho uživatelů ocení, je možnost přeložení textového vtipu pomocí Google Translate.
Roumenoid především díky vysoké návštěvnosti portálu dosáhl za svojí krátkou existenci přes 5.000 stažení skrze Android Market a hodnocení uživatelů je prozatím více než kladné.

 
fa6b7903e4914b057b59c5308e863760?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)