Telefony dohánějí PC, herní Razer dostane 8 GB RAM a 8jádrový procesor

razer telefon nextbit

Razer je společnost, která se zaměřuje na herní příslušenství a herní počítače. I proto se očekává, že plánovaný Razer telefon bude určen také pro hráče. Nasvědčují tomu i uniklé specifikace.

Razer telefon dostane Snapdragon 835 a 8GB RAM

Minulý rok Razer koupil malého výrobce telefonů Nextbit. Tato společnost stihla vydat jeden model Nextbit Robin a podle všeho to vypadá, že se velkou měrou zasadila i o nový telefon Razeru. Razer si totiž nechal i klíčový management a zaměstnance.

razer telefon

Zpátky ale k samotným specifikacím. Na internet se dostaly výsledky GFXBench z nového Razer telefonu. Díky nim můžeme vidět i to, co v sobě bude novinka od Razeru mít. O výkon se má starat Snapdragon 835, dále má mít 8GB RAM a 64GB vnitřní úložiště. Chybět nebude ani podpora microSD karet.

Displej telefonu by měl mít úhlopříčku 5,7“ a rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Fotoaparát by měl mít 12 Mpx, přední strana pak 8 MPx selfie kamerku. Dá se také očekávat, že cena nebude moc nízká, Razer své produkty cení hodně vysoko.

Těšíte se na nový Razer telefon?

Zdroj: phoneradar.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)