Pixel 2 telefony se poprvé ukázaly i z přední strany

pixel 2 telefony google

pixel 2 telefony jsme mohli vidět již několikrát na uniknutých renderech a fotkách. jenže vždy se jednalo pouze o záda telefonu. teprve až nyní, den před oficiálním představením, jsme se dočkali obrázků druhé generace pixel telefonů z přední strany. takhle vypadají obě verze.

pixel 2 telefony jsou rozdílné

konečně jsme tak mohli vidět rozdíly mezi základním modelem pixel 2 a větším pixel 2 xl. obzvlášť pokud jde o rámečky, tak jdou vidět rozdíly. základní model pixel 2 má obrovské vrchní a dolní rámečky, z fotek to vypadá, že jsou ještě větší než u první generace pixel telefonů. na druhou stranu ale potěší dva reproduktory na přední straně.

pixel 2 telefony predni strana takhle vypadá pixel 2 v celé své kráse

pak je zde pixel 2 xl, ten má již design s minimálními rámečky, i když teda na první pohled také telefon nevypadá, že by byly příliš malé. uvidíme, jaký bude ve finále poměr displeje k tělu. další zajímavostí na tomto telefonu je pak oranžové vypínací/zapínací tlačítko. to celkově vůbec nesedí ke zbytku designu telefonu.

pixel 2 xl predni strana pixel 2 xl přinese mnohem menší rámečky kolem displeje

oba telefony mají čipset snapdragon 835, pravděpodobně budou mít 4gb ram a úložiště o velikosti 64 nebo 128 gb. na kompletní představení všech novinek si musíme počkat už jen jeden den. akci můžete sledovat živě na youtube, nebo i na našem webu www.svetandroida.cz, kde se ji budeme hodně věnovat. začátek je v 18:00.

co říkáte na design přední strany u pixel 2 telefonů?

zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)