Pixel 2 telefony se poprvé ukázaly i z přední strany

pixel 2 telefony google

Pixel 2 telefony jsme mohli vidět již několikrát na uniknutých renderech a fotkách. Jenže vždy se jednalo pouze o záda telefonu. Teprve až nyní, den před oficiálním představením, jsme se dočkali obrázků druhé generace Pixel telefonů z přední strany. Takhle vypadají obě verze.

Pixel 2 telefony jsou rozdílné

Konečně jsme tak mohli vidět rozdíly mezi základním modelem Pixel 2 a větším Pixel 2 XL. Obzvlášť pokud jde o rámečky, tak jdou vidět rozdíly. Základní model Pixel 2 má obrovské vrchní a dolní rámečky, z fotek to vypadá, že jsou ještě větší než u první generace Pixel telefonů. Na druhou stranu ale potěší dva reproduktory na přední straně.

pixel 2 telefony predni strana Takhle vypadá Pixel 2 v celé své kráse

Pak je zde Pixel 2 XL, ten má již design s minimálními rámečky, i když teda na první pohled také telefon nevypadá, že by byly příliš malé. Uvidíme, jaký bude ve finále poměr displeje k tělu. Další zajímavostí na tomto telefonu je pak oranžové vypínací/zapínací tlačítko. To celkově vůbec nesedí ke zbytku designu telefonu.

pixel 2 xl predni strana Pixel 2 XL přinese mnohem menší rámečky kolem displeje

Oba telefony mají čipset Snapdragon 835, pravděpodobně budou mít 4GB RAM a úložiště o velikosti 64 nebo 128 GB. Na kompletní představení všech novinek si musíme počkat už jen jeden den. Akci můžete sledovat živě na YouTube, nebo i na našem webu www.svetandroida.cz, kde se ji budeme hodně věnovat. Začátek je v 18:00.

Co říkáte na design přední strany u Pixel 2 telefonů?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)