Pařba na víkend – tipy na Android hry 97

gene featured

Jako první nás dnes čeká jedna z nejlepších běhaček, úspěšné pokračování samotného Temple Run! Fanoušci ponurých, ale zároveň velmi kvalitně zpracovaných her si příjdou na své ve vesmírné adventuře Gene Effect. Následuje zběsilá závodní hra od studia Polarbit, která se jmenuje Cracking Sands. Váš postřeh se prověří v zábavném Super Hexagonu. Na závěr je nachystána hra pro milovníky retro her v nikdy nekončící akci Gunslugs.

Temple run 2

Je povedené pokračování úspěšné running hry na Android a iOS. Předchozí díl této hry si získal značnou popularitu a stal se jakýmsi průkopníkem v těchto hrách pro mobilní telefony. Nový Temple run oproti prvnímu dílu nabízí mnohem kvalitnější grafické zpracování a zároveň také dalších pár inovací. Úkolem je samozřejmě doběhnout co nejdále a získat to nejlepší možné skóre. Po cestě sbíráme mince, za které si můžeme dokoupit bonusový materiál, jako jsou další avatary, schopnosti a power-upy. Hra je zdarma, takže za vyzkoušení doslova nic nedáte.

temple1

Temple Run 2
Temple Run 2

Gene Effect

Jedná se o akční vesmírnou adventuru. S vaší těžební lodí se vydáte napříč mimozemských dolů na záchrannou misi. V tajemném prostředí budete těžit suroviny, bojovat s nepřáteli a odhalovat různá tajemství. Gene Effect se svým principem a ponurou atmosférou v mnoha ohledech podobá hře Waking Mars z předminulého týdne. Tu nejlepší možnou ukázku této hry můžete vidět v release traileru. Teprve pak si uvědomíte, že se jedná o velmi kvalitní kousek, který by ve vašich telefonech rozhodně neměl chybět.

gene1

28be486e3ab28f11603a20b0a0bd2b5d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Cracking Sands

Je netradiční závodní hra od studia Polarbit. S miniautíčky budete závodit v několika odlišných módech. Pro jejich zpřístupnění je však potřeba absolvovat kampaň. Samotné závody jsou velmi akční, auta můžou střílet, používat nitro a dokonce také skákat. Cracking Sands je také možné hrát v multiplayeru, což může být velmi zábavné. Bezesporu se jedná o kvalitní hru, avšak cena 95 Kč je v tomto případě poměrně přestřelená. Proto doporučuji zhlédnout pár videí (třeba to naše J) a udělat si před koupí vlastní obrázek.

sand1

f825d403fa9732be83088929de793af9?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Super Hexagon

Je poměrně náročná, postřehová hra. S malým trojúhelníkem budeme pomocí šipek na displeji uhýbat přilétajícím překážkám, což je vlastně celý princip této hry. Otázkou tedy je, jak dlouho se vám podaří udržet naživu. Hra je doprovázena opravdu zajímavým melodickým doprovodem a už jen díky němu je hra vcelku zábavná. Za 20 Kč si s ní užijete spoustu zábavy a v kruzích přátel můžete zkoušet, kdo má lepší postřeh.

hex2

Super Hexagon
Super Hexagon

Gunslug Free

Je další retro hrou od studia OrangePixel. Autoři hry v popisku na Google Play uvádějí, že se jedná o non-stop akci, což je rozhodně pravda. V GunSlug se budeme muset prostřílet stovkami nepřátel z řad nejrůznějších gangsterů, ale i robotů apod. Hra má velmi jednoduché ovládání a funguje v ní náhodné generování kol. Nesetkáte se tedy nikdy se stejným levelem. GunSlug je možno hrát ve 2 hráčích s Bluetooth ovladačem.

sal1

Gunslugs Free
Gunslugs Free

Mohlo by vás zajímat

oegmain

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 52

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později
templerun main

Pařba na víkend – Tipy na Android hry 54

Hry David Zmuda David Zmuda
3 min. uložit na později

Komentáře (7)