Pařba na víkend – tipy na Android hry 80

skymain

Další díl Pařby na víkend je tady a s ním 5 tipů na zajímavé hry. Jako první dnes máme čisté RPG s názvem Heroes Call, potom se podíváme na úžasnou hru s bojujícími zvířátky Swing Shot. Ve třetí hře si zalétáme s historickými letadly z první světové války. Dále budeme utíkat a plížit se s Critter Escape a na závěr se odreagujeme s natahovacím Tofu.

Heroes Call

Klasické RPG, které bylo původně dostupné pouze pro Tegra zařízení a nyní je pro všechny. Se skvělou grafikou, zadarmo a dokonce bez mikrotransakcí. Ano taky jsem tomu nevěřil, ale je tomu tak. Ve hře vás čeká procházení mnoha dungeonů, sbírání zbraní a zbroje, jejich následné vylepšování, učení se novým dovednostem a levelování své postavy. Dále hra nabízí přes 40 příběhových úkolů, několik druhů hrdinů a přes 100 rozdílných nepřátel od skřetů, nemrtvých až po orky a kostlivce. Jestli jste fanoušky RPG žánru, tak neváhejte a pokud začínáte a chcete pouze vyzkoušet nějaké čisté RPG, tak není lepší volby, protože je kompletně zdarma.

heroes call

a010164a39777498d5fcb0dc8e29a4db?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Swing Shot

Další můj osobní tip, jedna z mála her, kterou jsem dohrál a poté pokračoval v multiplayeru. Swing Shot je akce lehce podobná Angry Birds, akorát zde máme dva týmy zvířátek bojujících proti sobě. Návyková a velmi vtipná hra, která je ke stažení na Google play zdarma a pomocí mikrotransakcí si můžete dokupovat jednotlivé druhy zvířátek a nebo provazů, na kterých visí. Kampaň této hry nabízí 4 světy, 48 kol k dohrání, pěknou grafiku a zábavné zvuky.

swing shot

c72e30d9fd4849bf52364e498ae33466?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Sky Gamblers: Rise of Glory

3D vzdušná válečná akce z první světové války. Historická letadla ovládáme pomocí akcelerometru a pilotovat můžete 10 autentických strojů. Hra nabízí 12 reálných a detailních misí z první světové války ve hře pro jednoho hráče a online hru až pro 8 hráčů. Letecké souboje si můžete vyzkoušet v lite verzi zdarma a pokud vás chytnou, tak dokoupit celou hru přímo ve hře.

sky gamblers

cb1556df30ec0e32cb6d7b47666f0b67?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Critter Escape!

Utečte s malým tvorečkem z výzkumné laboratoře tak, aby si vás nikdo nevšimnul. Po cestě se musíte vyhýbat mnoha překážkám a vždy ostražitým ochrankám. Sem tam potkáte i nějaké bonusy, které vás udělají neviditelným, nebo naopak obrovským monstrem. Hra nabízí dva druhy ovládání, 120 jedinečných levlů a roztomilého hlavního hrdinu.

critter escape

Critter Escape!
Critter Escape!

To-Fu 2

Příjemná oddechovka s natahovacím To-Fu se kterým se budete snažit překonat mnoho překážek a nástrah. Hra se ovládá natažením To-Fu a následným puštěním ho vystřelíte směrem natažení. Délka natažení To-Fu určuje sílu jeho vystřelení. To-Fu se umí podle různého materiálu kolem sebe odrážet, přilepit, nebo sklouznout. Hra nabízí 115 kol k dohrání, jednoduché ovládání a mnoho postřehových i logických situací.

to-fu 2

e0a7e7bf20b7c2eeb608c67d809aa3ba?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Pařba na víkend — tipy na Android hry 80

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 80

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)