Pařba na víkend – tipy na Android hry 113

featured

V dnešní první hře Monkey Boxing budeme zápasit v ringu s roztomilými opičkami. Další hrou je pokračování úspěšné série Can Knockdown (třetí díl), ve které budeme opět shazovat plechovky. Následuje Fire & Forget Final Assault, kde budeme zachraňovat zemi s vyzbrojeným autem, které se může transformovat na stíhačku. Další hrou je akční RPG Dark Avenger, což je další z konkurenčních her série Dungeon Hunter či Eternity Warrior. Poslední hrou je roztomilá hra na odreagování s parádní fyzikou Snuggle Truck.

Monkey Boxing

Je další hrou známého studia Crescent Moon Games. Na rozdíl od většiny přechozích her těchto vývojářů, je tato brána s velkou nadsázkou a humorem. Jak už je z názvu patrné, jedná se o boxerskou hru, jejíž hlavní postavy nejsou vyrýsovaní boxeři, nýbrž legrační opičky. Hru lze hrát buďto v singleplayer módu, kde postupně zápasíte se stále silnějšími opičkami nebo v multiplayer módu (lokálně na jednom telefonu, či přes Wi-Fi). Monkey Boxing se ovládá pouze 2 tlačítky pro úder a krytí. V určitých okamžicích se vám nabídne využít super úder, je však potřeba tapnout ve správný okamžik na displej.  I když se jedná o velmi jednoduchou a nenáročnou hru, užijete si s ní spoustu zábavy.

monkey1

Can Knockdown 3

Je pokračování jedné z nejlepších odreagovaček na Android. Opět budeme shazovat plechovky a spoléhat na cit v našich rukou. Hra se oblékla do ještě hezčího grafického kabátu a nabízí opravdu nevšední herní zážitek. Pochvalu si zaslouží i výborně zpracovaný fyzikální model, což má za následek, že plechovky na hozené balóny reagují opravdu realisticky. Can Knockdown 3 má dohromady 5 kampaní, kde každé má 20 levelů. Abyste ve hře pokročili, je zapotřebí získat stanovené množství hvězdiček. Jaký počet získáte, se samozřejmě odvíjí od úspěšnosti v daném kole, záleží zde především na množství nevyčerpaných balónů.

knock1

Can Knockdown 3
Can Knockdown 3

Fire & Forget Final Assault

V této hře budeme jezdit, létat a střílet. Hra se odehrává v období termonukleární války, kde se obávaná teroristická organizace pokouší o svůj finální útok vedoucí ke zkáze lidstva.  Vaším úkolem bude jak jinak, než celé této katastrofě zabránit. Budete ovládat válečný stroj zvaný “Thunder Master III”. Jedná se o kombinaci auta a stíhačky a vy si během hraní můžete formu tohoto plně vyzbrojeného zařízení libovolně měnit. V cestě vám budou stát nepřátelské lodě, miny apod. Dočkáte se opravdu výbušné akce a také soubojů s bossy.

assault1

85792c8bd5c66d772804536be5413122?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dark Avenger

Je docela zajímavé RPG ve stylu Diabla. Na počátku hry si vyberete hrdinu, pojmenujete ho a vydáte se do boje. Na výběr máte z několika herních módů a to Singleplayer pro jednoho hráče, kde postupně plníte mise. Jejich náplň je poměrně přímočará a spočívá pouze v likvidaci určitého množství nepřátel pro každé kolo. Dalším módem je Infinity Tower, kde se snažíte přežít co nejvíce vln nepřátel a získat tak různé odměny. Následuje Death Match, kde se můžete utkat s ostatními hráči online a to v zápasech 3 vs 3. Posledním módem je Boss Raid, který se odehrává pouze v určitých časových intervalech. V tomto módů se utkáte s Bossy a můžete z nich získat velmi cenné předměty.

dark1

cf1ab6b3b62bfae77ec7b02f25a069a8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Snuggle Truck

S nákladním autem se budete snažit převést skupinku zvířátek do zoologické zahrady. Úkolem je tedy dojet do cíle s nejmenší možnou ztrátou zvířat. Aby se tak stalo, musíte dávat pozor na hrboly, skokánky a další překážky. Když už vám zvířátko vypadne, stále ještě máte šanci ho do vašeho vozu zpátky chytit. Snuggle Truck má opravdu povedenou fyziku a vy si s ní budete doslova hrát. Vaše auto se ovládá dotýkáním pravé strany pro akceleraci a levé pro brždění. Ve vzduchu pak gyroskopem. Ve Snuggle Truck máte možnost si vytvořit vlastní kolo a sdílet ho s ostatními. Stejně tak můžete hrát výtvory od ostatních, což je určitě příjemné zpestření po dohrání základní kampaně.

snuggle 2

Snuggle Truck
Snuggle Truck

 Video

Pařba na víkend — tipy na Android hry 113

Pařba na víkend -- tipy na Android hry 113

 

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (18)