Menu

Pantech Vega No. 6 – obr s 5,9″ FullHD displejem oficiálně oznámen

Společnost Pantech představila zajímavé zařízení na pomezí tabletu a telefonu, které nese jméno Vega No. 6. Bude imponovat všem fanouškům velkých displejů, neboť nabídne úhlopříčku displeje 5,9 palců. O jemné zobrazení bude postaráno díky FullHD rozlišení. Dalšími parametry rozhodně zapadne mezi současnou špičku: čtyřjádrový Snapdragon S4 procesor běžící na 1,5 GHz, 2 GB RAM, 32 GB vnitřní paměť (rozšiřitelná microSD kartami), velká 3150 mAh baterie, 13 Mpx fotoaparát a 2 Mpx přední kamerka. Nesmí chybět NFC, Wi-Fi či podpora LTE sítí. Zařízení poběží na Androidu 4.1 a zajímavostí je, že zadní strana telefonu/tabletu bude dotyková, takže budete moci zařízení ovládat, aniž by vám prsty zacláněly na displeji (o praktičnosti a použitelnosti tohoto řešení si zkuste udělat obrázek sami). A na závěr smutná zpráva: oficiální distribuce u nás je nejspíše z říše zbožných přání (zařízení bylo oznámeno pro Koreu), ale kdo ví, třeba jej nějaký odvážlivec doveze alespoň neoficiálně.

 vegano6-lead-580x315-540x293

Zdroj: Engadget, AndroidCommunity

 

Komentáře

trent

trent

29.1.2013 8:35

Dovedu se třeba pěkně ovládat přehrávač videa. Třeba posun apod. Nakonec by to nemuselo byt špatné ani v nabídkách s větším množstvím položek.

trent

trent

29.1.2013 8:38

Současně jsem si ale vzpomněl na přežitek v podobě perfektního kolečka jogdial na boku některých telefonů SE(dříve i sony).

RSS (komentáře k článku)