Oppo Find 7: Čínský telefon s 3GB RAM a 2K displejem 19. března oficiálně

w2

Delší dobu vás skrze krátké novinky pravidelně informujeme o připravovaném modelu Find 7 od společnosti Oppo, který naváže na oblíbený telefon Find 5 a zaujme roli vlajkové lodě této čínské společnosti. Oppo si zakládá na stylovém designu, ale pozadu rozhodně nezůstává ani hardware. Naopak. Nový model Find 7 se pochlubí 5,5″ displejem s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů), čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800 (nebo 805), 3GB RAM pamětí a 13MPx fotoaparátem. Toto “železo” patří tedy k tomu nejlepšímu, co trh v současné době nabídne.

Oppo-Find7

Již koncem roku jsme věděli, že nás uvedení čeká relativně brzy. Nyní je to oficiální – společnost Oppo svolává tiskovou konferenci do Peking na 19. března. Není tajemstvím, že právě na této akci bude novinka představena. I když Oppo Find 7 na pultech českých obchodů nejspíše opět jen tak nenajdeme, díky Oppostyle si jej můžeme nechat zaslat. Na své si tedy přijdou i čeští zákazníci, které by nový telefon Oppo Find 7 okouzlil.

zdroj: androidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)