OnePlus telefon s minimálními rámečky se ukázal na prvních fotkách

oneplus 5t

Spoluzakladel společnosti OnePlus ještě nedávno tvrdil, že OnePlus 5 není po celém světě skladem kvůli velkému zájmu. A ne tomu, že se chystá nový OnePlus telefon s minimálními rámečky. Jenže důkazy z posledních dní hovoří něco jiného. Z několika zdrojů jsou k dispozici různé rendery a obrázky s novým modelem OnePlus 5T, který má minimální rámečky a čtečku na zadní straně.

Nový OnePlus telefon přijde již brzy

Na internetu už se například objevil obrázek webu, který po designové stránce vypadá jako OnePlus a právě v něm je vidět model s názvem OnePlus 5T. Nový model od této čínské společnosti by měl mít 6“ velký displej s poměrem stran 18:9. Rozlišení pak 2160 x 1080 pixelů. Zároveň by se měla přesunout čtečka otisků prstů z přední strany na záda.

OnePlus telefon

Výše můžete vidět, jak bY tento nový model měl vypadat. Designem bude připomínat Oppo F5, což je model od sesterské společnosti. Už v minulosti jsme mohli vidět modely od Oppo a OnePlus, které byly po designové stránce totožné. Rozdíly mezi telefony těchto dvou značek jsou například ve specifikacích nebo softwaru. Novinka od OnePlus by se mohla představit již příští měsíc.

Co říkáte na tento OnePlus telefon s minimálními rámečky?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)