OnePlus telefon s minimálními rámečky je blíže realitě, než se čekalo

oneplus telefon s minimalnimi ramecky

O nástupci OnePlus 5 už se v poslední době nejednou mluvilo. Nové spekulace hovoří o tom, že další OnePlus telefon se představí již za měsíc. Měl by mít už také 18:9 displej s minimálními rámečky. Server Gizmochina hovoří o tom, že se bude jednat o OnePlus 5T.

Nový OnePlus telefon bude 5T?

Minulý týden se objevily spekulace o tom, že se vynechá model OnePlus 5T, a to kvůli tomu, že by chybělo dostatek novinek. Dále se řeklo, že se pro následující model OnePlus 6 chystá displej s minimálními rámečky. Jenže podle posledních informací by tento displej mohl být již u OnePlus 5T, který by se měl představit už příští měsíc. V listopadu bychom se tak měli dozvědět, která spekulace je pravdivá.

telefon oneplus Bude Oppo F5 základem pro nový OnePlus telefon?

Displej by mě mít velikost 6 palců a rozlišení 2160 x 1080 pixelů s poměrem stran 18:9. Zároveň by se měla také přesunout čtečka otisků na zadní stranu. Největší důkaz jde zatím vidět z obrázků chystaného modelu Oppo F5, který má také minimální rámečky. Oppo je sesterská společnost OnePlus a už v minulosti jsme mohli vidět Oppo telefony, které byly základ pro OnePlus modely, jako třeba Oppo R11, který můžeme znát také jako OnePlus 5.

Myslíte si, že ještě tento rok uvidíme nový OnePlus telefon?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)