OnePlus ruší vyměnitelné kryty StyleSwap, aby se předešlo poškození telefonu

OnePlus-One-StyleSwap-Cover-wood-01

I podle naší recenze představuje telefon OnePlus One velmi zajímavý přístroj, který za svou cenu nabízí opravdu velkou porci výkonu a bohatou výbavu. OnePlus One měl uspokojit také uživatele, kteří dychtí po neotřelém a stylovém designu – to vše díky vyměnitelným krytům StyleSwap. Je to už nějaký ten pátek, co se nám o těchto krytech donesly detailnější informace a nyní už víme proč. Společnost OnePlus má s výrobou problémy a po dlouhém uvažování se rozhodla výrobu zrušit. Na vině je špatná konstrukce, kvůli které může kryt StyleSwap špatně doléhat, vrzat či dokonce hrozí poškození baterie v útrobách telefonu. Z těchto důvodů se společnost OnePlus rozhodla výrobu zastavit a soustředit se na vylepšení tohoto mechanizmu, který by měl přijít do přístroje OnePlus 2.

OnePlus One zadní kryty StyleSwap

Tvůrci modelu One předesílají, že je stále k dispozici limitovaná edice krytu z Bambusu, o které jsme vás informovali zde. Stejně tak se pracuje na limitované edici krytu z kevlaru a džínoviny, která by se mohla objevit, pokud se problémy s výrobou podaří alespoň částečně vyřešit. Tento krok určitě spoustu uživatelů nepotěší, neboť díky vyměnitelným krytům byl telefon OnePlus One ještě atraktivnější.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: forums.oneplus.net

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)