Menu

Úvodní obrazovka Messengeru se zaplní reklamou

Úvodní obrazovka Messengeru dostává reklamy. První informace, že postupně začne monetizace facebookového klienta pro zprávy, se objevila před několika měsíci. Reklama v Messengeru byla již otestována v Austrálii a Thajsku. Přinesla prý jen pozitiva.

Úvodní obrazovka Messengeru se změní

Reklamy je na Facebooku stále více a dále se rozvíjejí nové možnosti jak ji zefektivnit. Poté, co byla reklama úspěšně otestována a výsledky přinesly ovoce, Facebook rozhodl o dalším rozšíření do Messengeru. Postupně by k zapojení mělo docházet celoplošně od 11.7. 2017 a ke konci roku už by měla být ve všech zemích na světě. Níže můžete vidět, jak taková reklama v Messengeru bude vypadat.

Facebook své uživatele ujišťuje, že reklamu nebude zobrazovat uprostřed konverzace přes celou obrazovku, ale bude se nacházet v minimalizované podobě mezi vlákny v konverzaci na úvodní obrazovce Facebook Messengeru.

Podle serveru TechCrunch se zavede postupně během následujících měsíců. Přeci jen mnoho uživatelů tento prvek v Messengeru nepřijímá zrovna nadšeně. Větší vlna zavádění reklamy by měla přijít příští měsíc. Facebook jde na to opatrně a dodal, že pokud se časem ukáže nelibost uživatelů, reklamu odeberou.

Vadí vám tento druh reklamy v Messengeru?

Zdroj: androidandme.com.

 

Komentáře

Jarda_H

13.7.2017 7:45

Jakékoliv reklama je špatná a natož v Messengeru

cardi

13.7.2017 7:47

proto tenhle vergl nepouzivam

Милан4еха

13.7.2017 8:02

Pokud bude … a to asi bude … “k veci” tak mi nevadi.

Viktor_pika

Viktor Špička 1

13.7.2017 8:19

A kdysi stačilo jen mít facebook klienta… Nu což alternativy tu jsou, jen je využít př. přejít zpátky na WhatsApp… Thin klient je mi milejší než dvojnásobné porce reklamy denně v aplikaci co vlastně vznikla sama pro sebe :(

teslapc1

13.7.2017 9:21

Právě k vůli těmhle nesmyslům messenger nechci .Nejdřív příběhy teď reklamy .Jen doufám že to nějakym způsobem neuzavřou pro ostatni alternativní klienty jako Disa apod .

AloeVeraKing

13.7.2017 9:24

Přejít k jinému klientu, Disa zatím slouží výborně!

loko1

13.7.2017 10:51

Zaregistroval někdo vůbec, že messenger odposlouchává konstantně přes mikrofon konverzaci pro cílení reklam(a kdoví co ještě), pokud k němu má přístup? Reklamy na obrazovce jspu oproti tomu slabý odvárek…

loko1

13.7.2017 11:05

Tak a abych nebyl za konspirátora, tak radši doplním.
Link:
https://www.svetandroida.cz/facebook-pry-posloucha-hovory-aby-mohl-cilit-reklamu-201606/

Aktuálně to facebook popírá.
Důvod, proč tomu spíše věřím je, že se u nás v úzké rodině mi podobná věc také přihodila (jistě mohla to být náhoda, ale spíše ne)

Tomask.tk

tomask.tk 0

13.7.2017 16:25

Mě fascinuje, jak jsou Zuckerberg a celý jeho tým vývojářů hloupý l. Totálně kašlou na požadavky lidí, dělají si to po svém a lidi, kteří jsou ještě více hloupý to používají i přes to, že ten messenger a Facebook totálně ” nesnášejí “.

marinovanec

13.7.2017 18:05

Jestli to bude vypadat jako na videu, nevidím žádný problém. Ty reklamy určitě budou cílené, tj. budou dávat smysl a nedostával bych dostávat nabídky podprsenek. A stejně používám Messenger Lite :P

RSS (komentáře k článku)