TOPlist

Tip: Přejděte na vylepšený Facebook Messenger ještě dnes!

Messenger
  • Messenger brzy obdrží jednu z nejzásadnějších aktualizací vůbec
  • Těšit se můžete například na možnost editace odeslaných zpráv, ta dosud chyběla
  • Poradíme vám, jak začít využívat nové funkce ještě dnes

Messenger patří k nejoblíbenějším aplikacím současnosti a není to překvapení, zajišťuje spojení pro stovky milionů uživatelů po celém světě. Vývojáři jej neustále vylepšují, nejnovější verze ale přináší zásadní novinky, o kterých už jsme vás informovali.

Nejvíce se mi líbí možnost editace odeslaných zpráv. Končí doba, kdy překlepy nebylo možné upravit a museli jste zkrátka napsat další zprávu s opraveným výrazem. Chcete nové funkce používat už dnes? Poradíme vám jak na to!

Řešení je jednoduché, stačí si z APKMirror stáhnout nejnovější alfaverzi aplikace Messenger a provést v telefonu aktualizaci. A to je vše, k dispozici rázem máte nejenom úpravy již odeslaných zpráv, ale třeba také nové možnosti v oblasti mizejících zpráv, které se z telefonu příjemce ztratí za 24 hodin.

Pokud navíc příjemce pořídí screenshot tohoto typu zprávy, přijde vám o tom notifikace. Těšíme se na zvýšení bezpečnosti díky podpoře end-to-end šifrování ve výchozím nastavení pro všechny uživatele.

Messenger umí editovat odeslané zprávy!

Konkurence v podobě aplikací Telegram nebo WhatsApp stejné funkce nabízí už dlouho, konečně se probrali také vývojáři ve společnosti Meta… Nové funkce by se brzy měly objevit ve stabilní verzi aplikace, pokud ale nechcete čekat, můžete si aplikací výše popsaného postupu dopřát nejnovější Messenger už dnes!

Používáte aplikaci Facebook Messenger?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)