TOPlist

Messenger dostává podstatnou aktualizaci, která usnadní jeho používání

messenger volání hovory karta

Společnost Meta poměrně často vylepšuje své aplikace. Mezi jednu z těch vůbec nejpopulárnějších patří bezesporu Messenger, díky kterému se můžete spojit s přáteli z celého světa. Nová aktualizace se ale nezaměřuje na psaní zpráv, nýbrž na volání.

Messenger dostane novou kartu Hovory

Do Android mobilů totiž zamíří aktualizace, která má výrazně usnadnit vytáčení hovorů. V aplikaci se bude nově kromě karet Chaty a Lidé zobrazovat také karta Hovory, kterou byste si na první pohled mohli klidně splést s aplikací Telefon od Googlu. Na této kartě budete moci vytáčet hovory, ale rovněž budete mít přístup k historii hovorů a to vše na jednom místě.

facebook messenger hovory

V tuto chvíli začala společnost Meta aktualizaci šířit, takže se dá čekat, že se za pár dní dostane i k nám. Meta chce tedy očividně přimět uživatele k tomu, aby více uskutečňovali hlasové hovory právě v aplikaci Messenger. Firma se rovněž pochlubila s čísly. Tvrdí, že audio/video hovory jsou stále oblíbenější a ve srovnání se začátkem roku 2020 vzrostlo jejich používání o 40 %. Za jediný den se přes tuto platformu uskuteční více než 300 milionů hovorů.

Přes jakou aplikaci voláte nejčastěji?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)