Nová aplikace Svět Androida – zatím jen na košt pro premium uživatele

aplikace-sa-new

mnozí z vás již delší dobu používají naši aplikaci, která vám umožňuje čtení novinek z pohodlí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. již skoro rok vyvíjíme zcela novou a značně vylepšenou aplikaci svět androida, kde jsme zohlednili všechny vaše náměty a připomínky. v nové aplikaci se tak můžete těšit na možnost okomentování článku přímo z telefonu, vyhledávání starších článků, propracované upozornění na novinky a mnoho dalších vylepšení, která vám zpříjemní vstřebávání těch nejžhavějších novinek ze světa androida. vše jsme zabalili do nového a intuitivního kabátu a jako první si novou aplikaci mohou vyzkoušet naši premium uživatelé. novinek je samozřejmě mnohem více, ale nechceme vám upřít ten krásný pocit při prvním otevření aplikace.

chcete si stáhnout novou aplikaci svět androida už dnes a pohodlně si číst androidí novinky ze svého telefonu? stačí, když si aktivujete premium účet.

aplikace-sa-new

v redakci již nějakou dobu novou aplikaci testujeme a jsme nadšeni. díky optimalizaci je aplikace rychlá i na starších zařízeních a nabízí takové vychytávky, jako uložení článku pro pozdější přečtení i bez připojení k internetu, nebo možnost přihlásit se do vlastního účtu. aktuální verze aplikace svět androida, teď už vlastně starší bratříček, kterého si můžete stáhnout z google play, se i přes znatelné nedostatky těšil vaší velké popularitě. věříme, že jeho nová a vytuněná verze na tom bude minimálně stejně.

[restrict paid=true]

pro premium uživatelé updaty dříve jak na google play

každý měsíc budeme pravidelně vydávat update této aplikace na základě vaších podnětů. update přinese vždy několik vylepšení najednou. vy jako premium uživatelé ale nemusíte čekat, až se update dostane jednou měsíčně na google play, ale už teď si můžete stáhnout aplikaci s dílčími vylepšeními.

aplikaci svět androida hd 2.0.1 stahujte zde. oproti verzi dostupné na google play obsahuje tato vylepšení.

  • možnost čtení komentářů offline

cavkouyxf9kznowc9lhjmkws8facfh40uzchrce6bzrkotqgymlgrcd
svetandroida.cz
svet androida
verze 2.0.0 (3. 4. 2013)
velikost 1,3 mb
2.2+


zdarma

aplikace svět android je už běžně dostupná pro všechny na google play. aplikace je zdarma.

ostatní uživatelé se aplikace na google play dočkají až v horizontu několika týdnů. zatím je určena pouze pro premium uživatele, proto bychom vás chtěli poprosit, ať instalační balíček nikde nesdílíte. děkujeme. na druhou stranu se ale nebráníme, když ji v telefonu ukážete ve svém okolí kolegům a známým, nebo se podělíte o screenshot na sociálních sítích.

tip: v nastavení aplikace si můžete aktivovat upozornění na nové články a po přihlášení do svého (premium) účtu můžete články i velmi pohodlně komentovat přímo z prostředí aplikace.
upozornění: v současné době je aplikace optimalizovaná pro telefony, ale instalace na tablety není zakázaná :).
[/restrict]

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (149)