Nest Thermostat – ovládejte teplo domova mobilem

nest_thermostat_nahled

Není tomu tak dávno, co gigant Google koupil společnost Nest, o čemž jsme vás informovali v lednu. Nové vedení přináší ovoce a tak byl uveden na anglický trh další produkt této společnosti pod názvem Learning Thermostat. Tato malá věcička dokáže zázraky s vaší energií domova, tedy konkrétně s vytápěním vnitřních prostor.

Nest Learning Thermostat Nest Learning Thermostat

Nest – vaše prodloužená ruka

Stačí tento malý budík s barevným LCD displejem o průměru 36,5 mm připojit přímo na kabeláž vytápění domova, nebo využít Wi-Fi, či Zigbee technologie, které má zabudované ve svém těle. Ty komunikují s přijímačem na vašem vytápěcím zařízení – plynovém kotli, bojleru atd. Je to tedy taková vaše prodloužená ruka, pomocí které si nastavíte požadovanou teplotu, abyste se cítili doma co nejlépe.

Ptáte se, čím je tedy tento termostat tak výjimečný? Learning Thermostat se totiž dokáže učit, při jaké teplotě ráno rádi vstáváte, kolik stupňů má být ve vašem bytě, když jste v práci nebo pokud přijdete domů. Organizuje tedy teplotu za vás.

Jak ale již nadpis tohoto článku napovídá, nás bude zajímat informace, že lze ovládat Learning Thermostat mobilním telefonem. Není tedy nic jednoduššího, než si z Obchodu Play stáhnout aplikaci, pomocí které dokážete na dálku určit, jak bude vyhřátý byt při vašem příjezdu z práce, výletu či dovolené. Díky tomuto programu termostat zjistí i to, že jste opustili dům a že stačí udržovat teplo na nižší úrovni.

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: nest.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)