Nemůžete nalézt váš telefon? Stačí zatleskat!

K92

Věřím, že mnozí z vás mají zažitou situaci, kdy nervózně pobíháte po pokoji a nemůžete nalézt svůj telefon. Jedinou variantou, která vám zbývá je sám sebe prozvonit, pokud teda máte po ruce druhý telefon. Co když ho však nemáte nebo se jednoduše nechcete zdržovat vytáčením svého čísla? S aplikací Clap Phone Finder stačí zatleskat a telefon máte zpátky. Po 4 hlasitějších tlesknutích se na vašem telefonu spustí vámi vybraná melodie.

clap

Po spuštění aplikace se dostanetete do stručného nastavení. Status slouží k odloženému startu a to zřejmě z důvodu úspory baterie. Na rovinu si však řekněmě, že to kdy se nám telefon zatoulá naplánováno nikdy nemáme:). Sensitivity jak jinak než citlivost. Vždy je lepší mít nastavenou tu nejvyšší, i s ní budete muset tleskat pěkně hlasitě. Poté už jen zbývá nastavení melodie, hlasitosti a popřípadě také vibrací.

Jedná se o šikovnou aplikaci a pokud doma pravidelně udržujete nepořádek, nemáte tendenci uklízet a s tímto problémem se setkáváte dnes a denně, Clap Phone Finder je vaše spása!

bf3da489a109d5f94092e01e5c97bd0b?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

 

Clap Phone Finder for Android

Clap Phone Finder for Android

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)