Nachytejte svého O2 Guru na švestkách

O2 Guru

Kdo jsou to O2 Guru a jak je využít jsme se už dozvěděli v minulém článku. Dneska si prozradíme, proč jsme se o ně začali zajímat. To, že jsme byli součásti školícího týmu, který měl za úkol vybavit O2 Guru potřebnými vědomostmi, aby obstáli v džungli mobilních telefonů s Androidem, už víte. Není tedy divu, že i nás zajímá, zdali to v reálu opravdu funguje a jestli jsou O2 Guru opravdu guru ve svém oboru. Pojďme tedy společně s námi prověřit znalosti O2 Guru. Jak na to? Je to velmi jednoduché. Připravili jsme pro Vás jednoduchý dotazník, skrz který nám do redakce můžete posílat Android dotazy. Je-li něco na co byste se chtěli zeptat, nebo si nechat poradit, tak neváhejte a napište nám. Nasbírané dotazy zveřejníme v dalším článku, takže i vy sami uvidíte, co uživatelé Androidu nejvíce pálí. To nejzajímavější ale teprve přijde :).

O2 Guru

Z několika desítek Vaších dotazů vybereme pět a ty položíme náhodně vybranému O2 Guru v okolí Prahy. Celkově takto navštívíme tři O2 Guru, kteří nebudou vůbec nic tušit. To zdali Guru v našem testu obstál, vám přineseme v krátké reportáži “bez obalu”. O2 Guru třeste se, Svět Androida se už řítí :).

Rekapitulace jednotlivých kroků akce “Nachytejte svého O2 Guru na švestkách”.

  1. zaslat dotaz ohledně Androidu skrz náš dotazník
  2. zveřejnění všech dotazů na webu
  3. náhodně vybrat několik otázek, které položíme několika O2 Guru v okolí Prahy
  4. zveřejnit výsledky testu v krátké reportáži

Tak co jdete nám pomoct nachytat O2 Guru na švestkách?

Co si od této akce slibujeme? Jednak prověříme kvalitu O2 Guru v ČR, poté zjistíme co nejvíce pálí uživatelé Androidu a v neposlední řadě Vám pomůžeme najít odpovědi na otázky, které Vám usnadní život s chytrým telefonem.
Všem moc děkujeme za Váš čas a zapojení do této akce.

gurus_skupinova1

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)