Motorola Moto X+1: Full HD, 2GB RAM, Snapdragon 800 a čistý Android?

moto-x-2-hero

Společnost Motorola již sice nemá zdaleka takové postavení, jako tomu bývalo před pár lety, ale rozhodně to neznamená, že by produkovala špatné telefony. Ba naopak! Včera jsme vám přinesli recenzi nejlevnějšího modelu Motorola Moto E, který nás v mnohých ohledech překvapil. Netrpělivě tedy vyhlížíme nový TOP model, který podle dosavadních informací dostane název Motorola Moto X+1. Na brazilském e-shopu se dokonce objevily specifikace, kterými by se měl nový přístroj pochlubit. A vypadá to velmi dobře. Telefon nabídne 5,2″ Full HD displej, bude poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM pamětí a pro uživatele je připraveno 32 GB úložného prostoru s možností přidání MicroSD karty. Špatně na tom rozhodně není ani fotoaparát, který nabídne 12MPx snímač vzadu a 5MPx snímač vpředu. Na reálné výsledky si ale ještě nějaký čas počkáme. A baterie? Ta se pyšní hodnotou 2900 mAh, což není oproti konkurenci hodně, ani málo.

Starší bráška Motorola Moto X Starší bráška Motorola Moto X

Motorola Moto X+1 snad již brzy

Nejvíce se ale těšíme na systém, kterým by po vzoru starších brášků měl být skvěle optimalizovaný čistý Android 4.4.4 s několika vylepšeními (například aktivní notifikace). Je vidět, že optimalizace systému je úplně nejdůležitější, neboť i nejlevnější model Motorola Moto E se slabším hardwarem dokáže běžet velmi svižně. Proč by tomu mělo být u telefonu Motorola Moto X+1 jinak, že? Datum představení zatím neznáme, ale mělo by to být během následujících měsíců zároveň s představením chytrých hodinek Motorola Moto 360. Moc se těšíme.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek