TOPlist

Kdy vyjde krásná Motorola Edge 50 Pro? Možná známe odpověď!

motorola edge 50 pro ilustrace (2)
  • Zdá se, že Motorola už brzy představí letošní vlajkovou loď
  • Model Edge 50 Pro může spojovat krásný design s umělou inteligencí
  • Pod kapotou bude mít výkonný Snapdragon a baterii s rychlým nabíjením

Zatímco většina konkurenčních firem své vlajkové lodě pro letošní rok již představila, na novinku pro náročné uživatele od společnosti Motorola se stále čeká. Od oficiálního debutu už ale nejspíš nejsme příliš daleko. Nejenže se chystaný model Motorola Edge 50 Pro stává terčem úniků, ale už také nejspíš známe datum vydání.

Server GSMArena obdržel od indického zastoupení Motoroly oznámení o akci, která proběhne ve středu 3. dubna v Novém Dillí. Výrobce v pozvánce specificky nezmínil žádné plány na uvedení chytrého telefonu, ale vzhledem k tomu, že letošní Edge 40 Pro také dorazilo v dubnu, je to více než pravděpodobné. Sloganem „Staňte se svědky spojení umění a inteligence“ výrobce dost možná láká na propracovaný design a nové softwarové vychytávky, které by mohly využívat AI.

Motorola Edge 50 Pro

Rendery Motoroly Edge 50 Pro unikly minulý týden a telefon se na nich vystavoval ve třech různých variantách. Provedení zadní strany se nese v relativně podobném duchu jako u loňského modelu – pokud jste jej viděli, příliš nepřekvapí zpracování kamerového ostrůvku – ale zajímavěji se tentokrát jeví samotné barvy. Kromě černé a světlejší fialové by měl telefon vyjít v béžovo-šedé verzi, jejíž záda připomínají zvlněnou látku.

Souběžně se zveřejněním snímků jsme se dozvěděli také detaily o nejdůležitějších specifikacích. Počítat můžeme se špičkovým procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a 4 500mAh baterií, kterou půjde drátově dobíjet až 125W výkonem (popřípadě 50 W bezdrátově). Edge 50 Pro přinese také 6,7palcový displej s vysokou obnovovací frekvencí 165 Hz.

Jak se Motorola Edge 50 Pro líbí vám?

Zdroj: GSMArena

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)