Prémiový telefon Moto Z 2018 představen: Zaplatíte za něj 40 tisíc

moto z 2018

Někdy nestačí vlastnit jen vlajkový model, ale chcete mít zároveň i prémiovější verzi telefonu. Přesně takový telefon nyní představilo Lenovo. Moto Z 2018 Kingsman Special Edition stojí více než třeba Apple iPhone X.

Nový telefon Moto Z 2018 vychází z Motoroly Z2 Force

I když jde tedy o druhou generaci modelu Moto Z2, tak v této edici se trochu zmateně používá jméno předchozí generace. A v čem je tento telefon tak specifický? V podstatě v tom, že zadní logo Motoroly je zlaté a v balení najdete velké množství příslušenství.

moto kingsman

Specifikace jsou stejné jako u Moto Z2 Force. To znamená třeba Snapdragon 835, 5,5″ velký AMOLED displej a 6GB RAM se 128GB úložištěm. Změny přichází v balení, které je vyvedeno ve tvaru kufříku, čímž se tak odkazuje na filmovou sérii Kingsman, na který telefon odkazuje.

V něm majitelé najdou velké množství motomods, které se přidělávají na záda telefonu. A to přesně přídavnou baterii TurboPower, modul pro podporu bezdrátového nabíjení, redukci z USB-C na 3,5mm jack, kožené pouzdro, limitovaný zápisník, USB-C Hi-Fi sluchátka. Tato speciální edice bude dostupná v černé barvě. Cena je v Číně 9999 CNY, v přepočtu s DPH a dalšími poplatky tak zhruba 40 tisíc Kč.

Jak se vám líbí tenhle exkluzivní Moto Z 2018 telefon?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)