Menu

Vítězné aplikace ankety Mobilní aplikace roku 2011 (aktualizováno)

Ve středu večer proběhlo vyhlášení ankety Mobilní aplikace roku 2011, kterou pořádalo TUESDAY Business Network. Anketa obsahovala devět kategorií, ve kterých široká veřejnost vybírala tu nejlepší aplikaci. Potěšující pro nás je, že v šesti z devíti kategorií vyhrály aplikace pro Android. Zbývající místa si rozdělily aplikace pro iOS a Java aplikace.

Android zvítězil v kategoriích Doprava (Pubtran), Mapy a navigace (c:geo), Média (ČT24), Nástroje (APNDroid), Práce, obchod, podnikání (AKatastr) a Životní styl (Meteoservis). Čestné uznání odborné poroty získala aplikace Meteoradar CZ pro iOS, cenu odborné poroty získala aplikace iKatastr, také pro iOS.

Celkovým vítězem ankety, a držitelem titulu Mobilní aplikace roku 2011, se stala Java aplikace Oskárek pro posílání SMS zpráv zdarma. V anketě hlasovalo téměř pět tisíc uživatelů, kteří vybírali ze 171 nominovaných aplikací.

Seznam oceněných aplikací pro Android:

DopravaPubtranFrantišek Hejl
Mapy a navigacec:geoRadovan Paška
MédiaČT24Inmite
NástrojeAPNDroidMartin Adámek
Práce, obchod, podnikáníAKatastrJiří Procházka
Životní stylMeteoservisRadim Fryč

Pro úplnost doplním, že v kategorii Hry a zábava vyhrála hra Piškvorky (iOS), v kategorii Komunikace Java aplikace Oskárek, v kategorii Média iOS verze ČT24 a v kategorii Peníze a nakupování aplikace Pojišťovna(iOS).

Aktualizováno: Pořadatel akce dnes (3.6.2011) ráno zveřejnil kompletní statistiky hlasování pro jednotlivé aplikace, zájemci se mohou podívat zde.

Zdroj: AplikaceRoku.cz

 

Komentáře

Arcao

Arcao

2.6.2011 13:41

Nebylo by možné uvést i další místa v kategoriích?

Jan Šesták

Jan Šesták

2.6.2011 14:05

Arcao: Bohužel data k dalším místům nemáme k dispozici…

Michal Feltl

Michal Feltl

2.6.2011 14:14

Gratuluju vítězům! Už se losovali i hlasující? :-)

Shavel

Shavel

2.6.2011 19:46

Oskárka jsem používal několik let na mobilu, teď mi ho docela dobře nahrazuje Free SMS sender, je v lecčem vymakanější(telefonní seznam rovnou z konaktů,…), ale zase se bije s APNdroidem(který sem musel nahradit APN on/off). čt24 je perfektní, už nepoužívam RSS aplikace na čtení zpráv. A Pubtram je též paráda. Gratuluji výtězům

Jan Šesták

Jan Šesták

2.6.2011 22:45

Arcao:
Tak podrobnosti budou zítra ráno.
Michal Feltl:
Snad také zítra ráno…

shMoula

shMoula

3.6.2011 10:01

Jak jsem uz na twitteru komentoval – kdyby nasi operatori nebyly svine nenazrany, tak aplikace na free odesilani smsek by nebyla potreba a autor by se mohl venovat vyvoji nejake smysluplnejsi aplikace :-)

shMoula

shMoula

3.6.2011 10:12

Taky je docela ostudne, ze APNDroid se drzi na spici uz tak dlouho, bylo by potreba jej sundat nejakou dalsi utilitkou, ovsem moje Fake Camera na to asi stacit nebude :-)

Tomáš Čermák

Tomáš Čermák

3.6.2011 15:18

Aplikace Pojišťovna je k dispozici rovněž pro OS Android.

Olda Šálek

Olda Šálek

5.6.2011 19:39

Z těch aplikací používám především pubtran, to je fakt výborná app.

RSS (komentáře k článku)