Vítězné aplikace ankety Mobilní aplikace roku 2011 (aktualizováno)

Mobilní aplikace roku 2012

Ve středu večer proběhlo vyhlášení ankety Mobilní aplikace roku 2011, kterou pořádalo TUESDAY Business Network. Anketa obsahovala devět kategorií, ve kterých široká veřejnost vybírala tu nejlepší aplikaci. Potěšující pro nás je, že v šesti z devíti kategorií vyhrály aplikace pro Android. Zbývající místa si rozdělily aplikace pro iOS a Java aplikace.

Android zvítězil v kategoriích Doprava (Pubtran), Mapy a navigace (c:geo), Média (ČT24), Nástroje (APNDroid), Práce, obchod, podnikání (AKatastr) a Životní styl (Meteoservis). Čestné uznání odborné poroty získala aplikace Meteoradar CZ pro iOS, cenu odborné poroty získala aplikace iKatastr, také pro iOS.

Celkovým vítězem ankety, a držitelem titulu Mobilní aplikace roku 2011, se stala Java aplikace Oskárek pro posílání SMS zpráv zdarma. V anketě hlasovalo téměř pět tisíc uživatelů, kteří vybírali ze 171 nominovaných aplikací.

Seznam oceněných aplikací pro Android:

DopravaPubtranFrantišek Hejl
Mapy a navigacec:geoRadovan Paška
MédiaČT24Inmite
NástrojeAPNDroidMartin Adámek
Práce, obchod, podnikáníAKatastrJiří Procházka
Životní stylMeteoservisRadim Fryč

Pro úplnost doplním, že v kategorii Hry a zábava vyhrála hra Piškvorky (iOS), v kategorii Komunikace Java aplikace Oskárek, v kategorii Média iOS verze ČT24 a v kategorii Peníze a nakupování aplikace Pojišťovna(iOS).

Aktualizováno: Pořadatel akce dnes (3.6.2011) ráno zveřejnil kompletní statistiky hlasování pro jednotlivé aplikace, zájemci se mohou podívat zde.

Zdroj: AplikaceRoku.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)