Maze Alpha bude telefon s minimálními rámečky. Jaké má specifikace?

Maze Alpha

Nový výrobce chytrých telefonů Maze Mobile před několika dny vydal svůj první telefon Blade. Nicméně pozornost webů si společnost dokázala získat až svým novým modelem, který se bude jmenovat Maze Alpha. Ten by mě nabízet minimální rámečky podobně jako Xiaomi Mi Mix.

Maze Alpha se představí v následujících týdnech

První pohled na telefon můžeme vidět přímo na stránkách výrobce. Na další oficiální informace si budeme muset ještě chvíli počkat, každopádně Evan Blass se postaral o jejich dřívější “odhalení”. Ve velké většině se uniknuté informace od tohoto člověka neliší s těmi, při oficiálním představení.

MAZE-ALPHA

Maze Alpha bude mít 6 palců velký FullHD displej s Gorilla Glass 4. O výkon se postará blíže nespecifikovaný osmijádrový procesor, dále bude mít dvě verze, jedna se 4GB RAM a 64 GB vnitřní pamětí, druhá pak s 6GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí. Na zadní straně nalezneme duální fotoaparát se senzory od Sony. Baterie má mít kapacitu 4000 mAh a přímo z krabice by měl telefon běžet na Androidu 7 Nougat.

Na první pohled vypadá velmi podobně jako Xiaomi Mi Mix, nicméně po bližším prozkoumání jdou vidět rozdíly. Do vrchního rámečku se dokázal schovat reproduktor pro volání. Brada telefonu bude větší, i když na prvních promo fotkách nejde vidět, protože jej výrobce useknul. Nicméně na fotku v menu zapomněl. Brada je větší je z toho důvodu, že pod displejem najdeme hardwarové tlačítko i se čtečkou otisků prstů.

maze mobile

Čínská společnost Maze Mobile byla založena v roce 2012 a nyní má již více než 850 zaměstnanců. Mezitím dokázala uzavřít partnerství s těmi největšími společnostmi jako je Samsung, MediaTek, Qualcomm, Japan Display apod. To není u mnoha méně známých čínských značek tak obvyklé, dále společnost vyniká z davu tím, že se zaměřují i na západní trh. Jejich první telefon Maze Blade dokonce podporuje evropské LTE pásmo B20. Zatím je Maze Mobile na začátku, ale pokud jejich telefony budou kvalitní, může se společnost brzy zařadit po bok úspěšných startupů jako je třeba OnePlus.

Jak se vám líbí Maze Alpha? Bude mít společnost Maze Mobile šanci na trhu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)