iFixit rozebral mobilní telefon Nexus 6, podívejte se dovnitř

iFixit rozebral Nexus 6 3

Mobilní telefon Nexus 6, který vznikl ze spolupráce společností Motorola a Google, je zcela jistě jedním z nejočekávanějších mobilních zařízení letošního roku. Jeho dostupnost je však v tento okamžik omezena pouze pro několik vybraných zemí, ve kterých je možné prodávat mobilní zařízení prostřednictvím internetového obchodu Google Devices. Plánujete si mobilní telefon Nexus 6 pořídit? Pokud ano, tak vás pravděpodobně bude zajímat náročnost jeho opravy a umístění jednotlivých komponentů.

iFixit rozebral Nexus 6 3

Internetový server iFixit si pro nás připravil několik fotografií a informací o náročnosti rozebrání mobilního telefonu Nexus 6 a o jeho následné opravě. Podle výsledné zprávy použila společnost Motorola při výrobě pouze jeden druh šroubků a o mnoho méně lepidla než konkurence u svých mobilních telefonů. V průběhu analýzy se také ukázalo, že bylo zvoleno vhodné umístění většiny komponentů, což vede k jejich jednoduché výměně. Bohužel ne všechny komponenty jsou jednoduše přístupné, pokud se vám tak rozbije například reproduktor, slot pro SIM kartu, nebo vibrační jednotka, může být oprava o něco složitější.

Internetový server iFixit udělil mobilnímu telefonu Nexus 6 celkové skóre 7/10. To značí, oproti mnoha jiným telefonům, jednoduché rozebrání a v případě nutnosti také jednodušší opravu. Na fotografie z rozebrání se můžete podívat níže.

Fotogalerie – iFixit rozebral Nexus 6

Plánujete si pořídit mobilní telefon Nexus 6?

Zdroj: Phone Arena.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)