Telefon Huawei P9 se začíná odhalovat, jak bude vypadat?

huawei-p9-3

Huawei na MWC v Barceloně nepředstavil žádné zařízení s Androidem. Představení se dočkal jen MateBook s Windows 10, jinak se společnsot chlubila hlavně modelem Mate 8 a dalšími svými telefony či wearables. Nyní se začíná plně soustředit na představení nástupce současné vlajkové lodě a její odlehčené verze, k němuž by mělo dojít už v březnu, tedy po deseti měsících od představení předchůdce.

Duální fotoaparát a čtečka otisků prstů

Na twitterovém účtu OnLeaks se objevily fotky krytu odhalující podobu modelu P9. Dle dostupných fotek můžeme určit zejména typ fotoaparátu. Výřez pro pořizování fotek je velice široký, naznačuje tedy použití duálního fotoaparátu. S ním se u zařízení Huawei setkáváme vůbec poprvé, na druhou stranu je nutné poznamenat, že duální fotoaparát měl Honor 6+, jenž pod Huawei spadá.

Použití nějakého netradičnějšího fotoaparátu nahrává i oznámení spolupráce s německou firmou Leica zaměřující se na výrobu fotoaparátů. Uprostřed zad se bude nacházet čtečka otisků prstů nebo logo Huawei. První varianta je pravděpodobnější, ale ani druhá není vyloučena, čtečka otisků prstů by se potom nacházela na přední straně. Toto umístění by bylo pro Huawei krajně nezvyklé.

Únik novějších Obrázků

Novější uniklé obrázky zachycují v obalu i telefon. Není jasné, jestli je to přesně Huawei P9, ale je to velice pravděpodobné. Snímky potvrzují použití duálního fotoaparátu, laserového ostření a umístění čtečky otisků prstů doprostřed zad. Můžete vypozorovat i rozmístění tlačítek hlasitosti a zapínání displeje, jež se nacházejí na levé straně.

Huawei P9: Chystané specifikace

Ohledně chystaných specifikací se spekuluje o použití 5,2palcového displeje s FullHD (1920×1080), 3000mAh baterie, procesoru HiSilicon Kirin 950 a až 6 GB RAM.

Těšíte se na novinku – model P9?

Zdroj: TechnoBuffalo.com, Gsmarena.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)