Huawei představil zlatý Nexus 6P. V Česku ho nekoupíte

nexus6p_zlato_ico

Jak naši pravidelní čtenáři jistě vědí, Nexus 6P se od konce listopadu prodává v Evropě, Česko však tradičně zůstalo stranou. Nejinak tomu bude i u zlaté varianty, která se dosud prodávala pouze v Japonsku.

Včera Huawei na veletrhu CES 2016 oficiálně představil zlatý Nexus 6P pro americký trh, kde ho bude možné zakoupit v obchodním řetězci Best Buy (včetně vybraných “kamenných” poboček) a tradičním internetovém obchodě Google Store. Kromě vnějšku těla, inklinujícího k odstínu “šampaň,” se tento model od dosavadních nijak neliší. K dispozici ovšem bude jen ve verzi se 32GB či 64GB interním úložištěm. Ve zlaté tedy nebude dostupná varianta se 128 GB interní paměti.

Zlatý Nexus 6P překvapivě nebude dražší

Připomeňme, že Nexus 6P nabízí 5,7″ Quad HD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB operační paměti a akumulátor s velkorysou kapacitou 3450 mAh. Určitě jde o jeden z nejlepších telefonů s Androidem, a rozhodně stojí za úvahu, pokud uvažujete o pořízení nového telefonu.

Zlatá verze překvapivě nebude dražší Zlatá verze překvapivě nebude dražší

Trochu překvapivě nebude exkluzivně působící zlatý model dražší než dosud nabízené černé, stříbrné či bílé telefony. Zlatý Nexus 6P tak přijde na 499,99 dolarů (asi 12 550 Kč) ve verzi se 32 GB interní paměti a 549,99 dolarů (cca 13 800 Kč) za 64GB variantu. Na českém trhu se ale oficiálně prodávat nebude – případní zájemci tak musí buď počkat na neoficiální dovozy, nebo mohou pořídit telefon ve Spojených státech.

Zdroje: Android Central, Google Store, Best Buy, Android Police, Android Authority.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)