Hra Bridge Constructor Stunts: Zběsilá jízda v kůži kaskadéra

náhled

Snili jste někdy o tom, jaké by to bylo provádět ty nejbláznivější kaskadérské kousky při řízení náklaďáku? Ano, v reálném životě je tato disciplína jen těžko realizovatelná, ovšem právě pro tyto případy je tu hra pro mobilní zařízení s operačním systémem Android nesoucí název Bridge Constructor Stunts.

Bridge Constructor Stunts

Bridge Constructor Stunts

Jestliže je vám jméno Bridge Constructor Stunts povědomé, nejedná se o náhodu, neboť tato hra je v obchodě Google Play dostupná již nějakou dobu. Až doposud však byla zpoplatněna a nebylo možné ji získat zdarma. Nyní je ovšem vše jinak a my tak můžeme Bridge Constructor Stunts získat zcela zdarma. Je však třeba se obrnit trpělivostí a nenechat se otrávit všudypřítomnou reklamou.

Postavte nejzběsilejší tratě v historii

 

A o co ve hře vlastně jde? Naším úkolem bude postavit takovou trať, aby se nám podařilo získat co nejvyšší počet bodů pomocí těch nejbláznivějších kousků. Naše dráhy je navíc možné dále sdílet s ostatními hráči a na oplátku si vychutnat jejich tvorbu. Jestliže se toužíte stát opravdovým kaskadérem, neváhejte ani minutu a vstupte do obchodu Google Play kde můžete hru získat zcela zdarma.

Bridge Constructor Stunts FREE
Bridge Constructor Stunts FREE

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek