Chameleon přichází na mobilní telefony, zatím pouze pro předplatitele

chameleon-launcher

Chameleon Launcher je mezi prostředími domácích obrazovek velmi známý, i když si nejsme jisti, zda právem. Chameleon představuje zajímavý koncept domácích obrazovek, který vyniká především sladěnými Widgety a také možností přizpůsobit se uživateli podle toho, kde se právě nachází. Jste v práci? Chameleon vám nabídne obrazovku s věcmi do práce. Připojili jste se na domácí Wi-Fi? Pak se vaše obrazovka změní na Widgety, které byste nejraději využili doma – sociální sítě, soukromý mail atp. Ačkoliv je mezi námi Chameleon již delší dobu, oficiálně je na Google Play stále přístupný pouze na tablety. Uživatelé, kteří podpořili tento projekt již na Kickstarteru, mohou ale již nyní stáhnout Chameleon Launcher 2.0 pro mobilní telefony. Doufejme, že se brzy objeví Launcher pro telefony na Google Play pro ostatní uživatele, abychom jej pro vás mohli otestovat.

nexusae0_ChameleonLauncher2

Chameleon Launcher má velký potenciál, autor by jej však musel dotáhnout do konce – přidat více Widgetů, přidat jejich detailnější nastavení či více možností pro nastavení samotné plochy.

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

chameleon-launcher

Chameleon Launcher spatřen na telefonu

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později

Komentáře (2)