Běží akce Indie Gala Mobile – Slenderman i vláčky za pár babek!

unnamed (28)

Kdyby vám náhodou Humble Bundle nestačil, je tady další akce, která má za úkol vytáhnout z vás pár šušní za balík zajímavých androidích her. 

Tentokrát se jedná o opičí variaci na Raymana nazvanou Chimpact, dále je v nabídce milovníkům vláčků dobře známý Trainz Simulator a první řadu uzavírá 9th Dawn, oldschoolové RPG, které připomene časy Ultimy. Ale pozor, to ještě není vše. Pokud totiž zaplatíte více, než je průměrná částka, kterou zaplatili ostatní (momentálně 3,80 USD), dostanete ještě další hry zdarma. No není to skvělé? Je to skvělé!

The Indie Gala - Mobile 3

Mezi dodatečné hry patří BAG IT! – logická hra simulující skládání zboží do papírových nákupních tašek, následuje poměrně dobře známá strategie Great Big War Game a levoboček oblíbené série frenektických akcí Serious Sam: Kamikaze AttackKdo se bojí, nesmí do lesa. Proč? Protože tam číhá Slenderman, podivné monstrum bez tváře! Slender Man! Chapter 1: Alone se snaží přiživit se na úspěchu hororové hry Slender, kterou na PC proslavily především videa od hráčů na YouTube. Prozatím celý balíček uzavírá Trainz Driver.

Indie Gala Mobile můžete zakoupit na oficiálních stránkách a dle informací z hlavní stránky budou všechny hry aktualizovány. Příští týden se navíc přidají ještě tři další tituly. Pokud zaplatíte už nyní, dostanete je později zdarma.

 

Slenderman – Chapter 1: Alone iOS Gameplay

Slenderman - Chapter 1: Alone iOS Gameplay

 

 

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek