Yu představí v úterý svůj třetí telefon. Bude mířit na “selfíčkáře”?

yu_mobil_ico

Značku Yu jistě nemusíme našim pravidelným čtenářům představovat – v minulosti tento brand indického Micromaxu představil již dva zajímavé kousky: zatímco Yureka patřila s cenovkou 3200 Kč spíše do střední třídy, Yuphoria se s cenovkou 2665 Kč zařadila mezi nejlevnější mobily, nicméně kromě kovového těla může potenciální kupce zaujmout 2 GB RAM a systémem Cyanogen OS 12. Oba telefony se následně setkaly s převážně pozitivními reakcemi médií i spotřebitelů.

Říká se “do třetice všeho dobrého i zlého,” což dost možná bude platit i pro třetí model vyrobený pod kratičkou značkou Yu. Měl by být představen toto úterý, tedy 8. září, přičemž firma již rozesílá pozvánky médiím. Můžeme předpokládat, že se bude jednat o další cenově dostupný smartphone v postupně rostoucím portfoliu společnosti.

Yu představí v úterý svůj třetí telefon Yu představí v úterý svůj třetí telefon

Na pozvánce je slogan “When future meets past, the next wonder will be unveiled”, tedy zhruba “Když budoucnost setkává s minulostí, bude odhalen další zázrak.” Další materiál je pak doplněn obrázkem slavného díla Leonarda da Vinciho Mona Lisa.

Když budoucnost setkává s minulostí, bude odhalen další zázrak Když budoucnost setkává s minulostí, bude odhalen další zázrak

Bude to Yu Wonder?

Jak se bude novinka jmenovat? To zatím není známo, nicméně server FoneArena dedukuje z pozvánky jako pravděpodobný název Yu Wonder. Kromě sloganu je na pozvánce ještě k vidění boční pohled na telefon, ze kterého ovšem nelze nic usuzovat.

Určitým náznakem ale může být včerejší příspěvek na Twitteru, ve kterém firma píše: “Kdyby Mona Lisa měla selfie tyč, nemyslíte, že bychom měli mnoho jejích krásných fotek?” Z toho lze předpokládat, že nový telefon Yu bude pravděpodobně mít velmi dobrý přední fotoaparát, zaměřený na pořizování selfies.

Nový smartphone bude údajně na základě exkluzivní dohody k dispozici v elektronickém obchodě Snapdeal. Zajímavé přitom je, že oba předchozí modely této firmy byly prodávány na Amazonu. Partnerství mezi Micromaxem a Snapdealem vyplavalo na povrch díky komunikaci mezi spoluzakladatelem Micromaxu Rahulem Sharmou a generálním ředitelem společnosti Snapdeal Kunalem Bahlem na sociální síti Twitter.

Kromě představení třetího chytrého telefonu pod značkou Yu patrně Micromax také ukáže první power banku, kterou nedávno dovezl do Indie. Externí přenosné zdroje energie budou k dispozici ve dvou různých kapacitách: 5 000 a 10 000 mAh a pravděpodobně mají být také nabízeny skrze Snapdeal.

Další a konkrétnější informace se dozvíme již 8. září. O všem podstatném vás pochopitelně budeme informovat.

Zdroje: Android Authority, DigitIN.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek