Withings Smart Body Analyzer – váha, která mluví s vaším Androidem

Withings-Smart-Body-Analyzer

Boj s tělesnou váhou sužuje spoustu z nás a váha se často stává naším (ne)přítelem. Když existují chytré hodinky, televize, trouby, proč by nemohla existovat i váha, která toho umí víc? Do této kategorie patří i chytré příslušenství Withings Smart Body Analyzer, které kromě běžných funkcí nabízí spojení s mobilním telefonem. Snadno tak ukládá naměřené údaje přímo do vašeho telefonu a vy můžete sledovat svůj pokrok. K bezdrátovému připojení jsou použity technologie Bluetooth a Wi-Fi.

Withings-Smart-Body-Analyzer-2

Kromě standardního údaje hmotnosti prozradí Withings Smart Body Analyzer také množství tuku ve vašem těle (pomocí metody BIA) a váš srdeční rytmus. Chytrá váha ovšem kontroluje nejen vaši osobu, ale také okolí, ve kterém žijete – sleduje teplotu a hodnotu CO2 v ovzduší. Skvělé, že?

Withings-Smart-Body-Analyzer-3

Withings Smart Body Analyzer i v českých obchodech

Na oficiálním e-shopu činí cena za chytrou váhu Withings Smart Body Analyzer 149,95 euro, což je v přepočtu cca 4 100 Kč. Tento produkt ovšem sídlí i na českém trhu – nabízí jej 7 českých obchodů podle serveru Heureka.

zdroj: store.withings.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)