Velká narozeninová soutěž SvětAndroida se Sony Ericsson

Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Dnes začíná třetí narozeninový soutěžní týden a jak je vidět i z nadpisu článku, hlavním sponzorem je tentokrát společnost Sony Ericsson, které moc děkujeme.

Už jste určitě zvědavi na to, jakým způsobem se bude soutěžit tento týden – musíme přiznat, že vymyslet nový úkol vůbec nebylo jednoduché. Nějakou chvíli jsme si s kolegy v redakci lámali nad třetím kolem hlavu. Chtěli jsme, aby šlo zase o něco nového, něco co bude zajímavé nejen pro čtenáře, ale i náš SvětAndroida. Nakonec jsme se ale snadno shodli na tom, že to nejdůležitější pro nás jste právě Vy, naši čtenáři a vaše názory. Proč si tedy neposlechnout, co máte na srdci, a zároveň si to nezpříjemnit pěknými cenami od našich sponzorů? Tento týden proto půjde o Vaše názory a nápady na vylepšení našeho webu (o tom, jak přesně soutěžit, si můžete přečíst o kousek níže, v tomto článku)

Pro jistotu ještě připomenu, že soutěžíme od pondělí (24. ledna) až do neděle (30. ledna). Vaše názory si rádi poslechneme kdykoli, ale jen v tomto soutěžním období za ně můžete vyhrát lákavé ceny. Účastnit se můžou čtenáři z České i Slovenské republiky.

Hlavní sponzor soutěže

První dvě ceny věnoval do soutěže Sony Ericsson, jedná se konkrétně o Sony Ericsson Xperia X10, o kterou jsme mimochodem soutěžili již v prvním soutěžním týdnu. Druhá cena, na kterou se můžete těšit, je roztomile malinký telefon Xperia X10 Mini.

Jaké ceny na Vás čekají?

1.    Dotykový telefon Xperia X10 (Sony Ericsson)
2.    Dotykový telefon Xperia X10 Mini (Sony Ericsson)
3.   Navigace Ndrive + mapy východní Evropy (Ndrive)
4.    Figurka Android (Google)
5.    Figurka Android (Google)
6.    Figurka Android (Google)

Představme si ceny podrobněji

1. cena

Sony Ericsson Xperia X10

Parametry telefonu Sony Ericsson Xperia X10

  • displej 4“, kapacitní TFT, 480 × 854, 65 tisíc barev
  • rozměry 119 × 63 × 13 mm, hmotnost 135 gramů
  • systém Android 1.6
  • CPU Scorpion 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • uživatelská paměť 1 GB, microSDHC
  • data GSM, WCDMA, GPRS (třída 10), EDGE (třída 10), HSDPA , HSUPA , GPS
  • fotoaparát 8 MPx (3 264 × 2 448), video (720 × 480), autofocus, diodový blesk

Podrobnosti o tomto telefonu najdete v naší videorecenzi.

2. cena

Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Sony-Ericsson-XPERIA-X10-mini-Black-Skin

Sony Ericsson Xperia X10 Mini malý dobře skladný telefon, který se dá pohodlně ovládat jednou rukou. Podrobnosti naleznete přímo na stránkách výrobce.

3. cena

Navigace NDrive + mapy východní Evropy

Ndrive1 Ndrive2 Ndrive

NDrive nabízí velmi přesné a podrobné digitální mapy zemí z celého světa a jednoduché, ovšem přitom výkonné, uživatelské rozhraní, které je ideální pro nezkušené uživatel

4-6. cena

Figurka Android

s1 individual 1 large s1 individual 2 large Android 3 496x372

Jak soutěžit?

Na začátku tohoto článku jsem zmiňoval, jak důležitý je Váš názor. Neustále se snažíme zlepšovat celkovou kvalitu portálu SvetAndroida.cz a to jak po stránce obsahu, tak i v pravidelnosti a exkluzivitě informací. Do velké míry nám v tom pomáháte Vy, naši čtenáři. A právě teď máte možnost přiložit ruku k dílu a pomoci nám vykročit do nového roku správným směrem.

Do soutěže pro tento týden se zapojíte tím, že nám zde v komentářích pod tímto článkem zanecháte své připomínky či nápady na vylepšení našeho webu – ať už Vás něco konkrétního štve, rádi byste pochválili někoho z autorů, nebo byste rádi viděli novou pravidelnou rubriku, určitě nám to dejte vědět. Věříme, že právě názory Vás, pravidelných čtenářů, nám pomohou být lepšími.

Na konci soutěže u nás v redakci vybereme (a následně odměníme) ty nejzajímavější názory, které budou upřímné a zároveň originální. Nebojte se rozepsat a mějte na paměti, že i konstruktivní kritika je pro nás velmi přínosná (i když bychom nejraději viděli samou chválu, nezdráhejte se nám napsat něco kritického, rozhodně neplánujeme odměňovat pouze kladné komentáře :)).

Jako vždy, nezapomeňte ani tentokrát vložit do políčka e-mail svou platnou e-mailovou adresu, na které Vás budeme moci kontaktovat v případě výhry (Váš e-mail nebude v komentářích zveřejněn).

Ostatní sponzoři

Další ceny do soutěže věnovaly společnosti NDrive, Google ČR.

Pravidla soutěže

Vyplněním a odesláním níže uvedeného komentáře souhlasíte s podmínkami soutěže.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

navigace_ico

Čtenáři doporučují: 9 navigací a map

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
23 min. uložit na později
google-maps-new-interface1

SvětAndroida doporučuje: Navigace

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
6 min. uložit na později
IMG_8081

Recenze Sony Ericsson Xperia Arc

Telefony Tomáš Očadlý Tomáš Očadlý
8 min. uložit na později
Sony odmítá spekulace o prodeji své mobilní divize

Nové snímky Sony Ericsson Xperia Neo

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později

Komentáře (230)