Udělej si malé Vánoce už teď v soutěži o Samsung Galaxy S DUOS S7562 a další super ceny

galaxysduos

Myslíte si, že se orientujete v novinkách na poli mobilních telefonů? Chcete si to ověřit a navíc vyhrát hodnotné ceny? Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci se společností Sunnysoft, s.r.o., která do soutěže věnovala hlavní výhru, smartphone Samsung Galaxy S DUOS s podporou DualSIM a také další hodnotné ceny v hodnotě více než 11 000 Kč. Vše, co pro získání výhry musíte udělat, je správně odpovědět na 7 soutěžních otázek.

K účasti v soutěži stačí vyplnit své jméno, kontaktní e-mail a správně zodpovědět 7 soutěžních otázek. V případě, že si nebudete jisti správnou odpovědí, doporučujeme se podívat na webové stránky společnosti Sunnysoft, kde najdete všechny správné odpovědi. Vyhrát tedy může opravdu každý. 

Soutěž probíhá v termínu od 29. 10. 2012, do 5 .11. 2012 23:59.

Co můžete v soutěži vyhrát?

1. místo –  Samsung Galaxy S DUOS v hodnotě 6 999 Kč

Samsung-Galaxy-S-Duos

Nejvybavenější telefon s podporou dvou aktivních SIM karet. To je přesně Galaxy S Duos, který nabídne čtyřpalcový displej, rychlý procesor, nový Android 4.0 ICS nebo také 5MPx fotoaparát. Největší předností tohoto telefonu je podpora dvou aktivních SIM karet. To se hodí, pokud vlastníte dvě SIM karty a nechcete u sebe nosit dva telefony. Přední straně dominuje velký čtyřpalcový displej s rozlišením 480×800 bodů. K tomu ještě přidává nový systém Android, který je oblíbený především pro své snadné ovládání a množství dostupných aplikací. Kvalitní a ostré fotografie pořídí 5MPx fotoaparát, který zvládne nahrávat i video. Dobrá výbava pokračuje i v datové výbavě. Pro připojení k internetu poslouží technologie HSPA nebo Wi-Fi, které doplňuje a Bluetooth ve třetí verzi. Interní paměť se vyšplhala na 4GB a nechybí podpora microSD.

2. místo – Záložní zdroj a nabíječka Powermonkey Discovery 3500mAh

PPW-066 Stylová záložní nabíječka na cesty, která efektivně dobije Váš telefon, smartphone, MP3 či GPS ať jste kdekoli v hodnotě 1 289 Kč.

3. místo –  Samsung Bluetooth headset

PSA-164 Kvalitní a spolehlivá bluetooth sluchátka Samsung Bluetooth headset HM3700 v tmavě šedém provedení v hodnotě 879 Kč.

4. místo –  Samsung univerzální držák do auta

PSA-215 Originální Univerzální Samsung sada do auta ECS-K200BE Vám umožní mít svůj telefon během jízdy autem stále na dosah a na očích. Držák obsahuje přísavku, kterou je možné připevnit na čelní sklo vozu a je kompatibilní, díky nastavitelným čelistem, s telefony Samsung o úhlopříčce od 4 do 5,3 palce. Držák má nastavitelný kloub tudíž lze telefon používat v horizontální i vertikální poloze. Cena 649 Kč.

5. místo –  Držák do auta bez nabíjení Brodit + Brodit Proclip dle vlastního výběru

PBR-511164 Sada pro uchycení telefonu v automobilu bez nutnosti vrtání do palubní desky v hodnotě až 948 Kč.

6. místo –  Dobíjecí a synchronizační kolébka Kidigi dle vlastního výběru

PKI-105 Originální a stylové dobíjecí kolébky od společnosti Kidigi na stůl v hodnotě699 Kč.

7. místo –  Flexibilní držák Breffo Spiderpodium

PBF-001 Originální stylový držák, který si můžete jednoduše přizpůsobit v hodnotě 299 Kč. 

Soutěžní formulář a pravidla soutěže

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.SvetaAdroida.cz ve spolupráci se společností Sunnysoft, s.r.o. se sídlem Praha 10, Hvozdíková 2577/7, PSČ 106 00, IČ: 25753215 vedená u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, spisová značka 67120 (dále jen Sunnysoft)
  2. Soutěž se koná v termínu od 29. října 2012, 06:00 do 5. listopadu 2012, 23:59
  3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska
  4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerováno sedm výherců, které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

O společnosti Sunnysoft, s.r.o.

Společnost Sunnysoft, s.r.o. se specializuje na prodej mobilních telefonů a příslušenství již 13 let. Svoji přidanou hodnotu staví na šíři sortimentu schopnosti dobře a odborně poradit. V síti plně zásobených kamenných prodejen si můžete zboží s vyškoleným prodejcem vyzkoušet a vybrat. Samozřejmostí je výborná skladová dostupnost a rychlá expedice z internetového obchodu.

sunnysoft-logo-01-C

Soutěž probíhá v termínu od 29. 10. 2012, do 5. 11. 2012 23:59.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)