Pařba na víkend – tipy na Android hry 208 – stolní tenis, taktická střílečka a další

android hry hlavní

Jako první si dnes představíme novinku studia Ketchapp – Spring Ninja. Jedná se o pořádnou návykovku, která vám nedá spát. Následovat bude nejlepší stolní tenis pro mobilní telefony/tablety – Table Tennis Touch. Třetím tipem je novinka společnosti Rovio – Angry Birds Stella POP!. Předposledním tipem bude nový díl RPG Dungeon Hunter od Gameloftu a na závěr si ukážeme vynikající taktickou střílečku Frozen Synapse Prime. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – Tipy na Android hry 208.

Spring Ninja

Vývojářské studio Ketchapp opět dokazuje, že i ty největší “blbiny” dokážou pekelně zabavit. Ve hře Spring Ninja budete hrát za ninju skákajícího na pružinách. Úkolem je přeskakovat z jedné plošiny na druhou. Čím vyšší skóre získáte, tím lépe. Pokud se ovšem nespokojíte s překonáváním vašeho skóre, můžete hru synchronizovat se službou Google Play Games a porovnat si tak výsledek s vašimi přáteli. Co se týče ovládání, je jako u většiny her od Ketchapp velmi jednoduché – čím déle podržíte svůj prst na displeji, tím výše ninja vyskočí. Zpočátku vám hra může připadat jako velmi obtížná, jde však pouze o to se naučit správnému odhadu. Pak byste měli dosahovat stále lepších a lepších výsledků.

Spring Ninja
Spring Ninja

Table Tennis Touch

Je pravděpodobně nejlepší stolní tenis pro mobilní zařízení. Hra nabízí naprosto vynikající grafické zpracování, velmi jednoduché a intuitivní ovládání a výborný herní systém. Kromě kariéry a rychlých her si můžete rovněž zahrát zábavné mini hry, které jsou součástí arkádového módu. Díky vzrůstající obtížnosti protivníků v kariéře se rozhodně nebudete nudit. Table Tennis Touch sice nepřichází z levného kraje (113 kč), nicméně neobsahuje žádné mikrotransakce, a to se v dnešním herním světě jen tak nevidí.

Table Tennis Touch
Table Tennis Touch

Angry Birds Stella POP!

Společnost Rovio, která je zodpovědná za sérii her Angry Birds, vydává další titul s rozzlobenými ptáky v hlavní roli. Jejich nová hra s názvem Stella Pop! je svým principem zcela odlišná od většiny titulů této společnosti. Budeme sice likvidovat zelená prasátka, ovšem jiným způsobem, než jsme u série Angry Birds zvyklí. V každém kole budete vystřelovat barevné kuličky a snažit se je spojit s ostatními. Pokud se vám podaří spojit 3 a více (se stejnou barvou), kuličky mizí a vy získáváte lepší skóre. Primárním cílem jednotlivých kol je shození všech prasátek. Ta si uprostřed kuliček vytvořila jakousi skrýš, kterou musíte prorazit. Hra má velmi sympatické grafické zpracování a stáhnout si ji můžete zdarma.

Angry Birds POP Bubble Shooter
Angry Birds POP Bubble Shooter

Dungeon Hunter 5

Nový díl oblíbené RPG série společnosti Gameloft – Dungeon Hunter 5, se konečně dostal do obchodu Google Play. Hra vyniká nejen svým grafickým zpracováním, ale i dalšími inovacemi v oblasti hratelnosti. Asi nejzajímavějším prvkem, jenž nás v novém díle zaujal, je tvorba dungeonů. Ve hře si můžete navrhnout vlastní dungeon, včetně pastí a nepřátel. Do něj poté můžou přicházet ostatní hráči a v případě, že se jim podaří váš dungeon vyplenit a porazit bosse (vás), ukradnou vám vaše zlaťáky. Stejně tak můžete vy navštěvovat dungeony ostatních hráčů. Nedílnou součástí hry je spojování předmětů, které dokáže vylepšit vaše zbraně a brnění.

Dungeon Hunter 5:  Action RPG
Dungeon Hunter 5: Action RPG

Frozen Synapse Prime

Tip na tuto hru nám poslal uživatel s přezdívkou Teoflix, za což mu velmi děkujeme. Jedná se o vynikající taktickou střílečku z ptačí perspektivy. Ve hře budete ovládat několik odlišných jednotek a využívat vaše taktické schopnosti. Vašim jednotkám budete přiřazovat nejrůznější akce v podobě přesunutí z bodu A do bodu B, dále směru míření, dřepění, sprintu apod. Po navolení konkrétních akcí dané kolo spustíte, přičemž sledujete výsledek vašich rozhodnutí. Frozen Synaps je velmi komplexní hra, proto doporučujeme absolvovat její tutoriál. Ani v tomto případě se nenechte odradit cenou – 107 Kč. Frozen Synaps za ty peníze rozhodně stojí.

Frozen Synapse Prime
Frozen Synapse Prime

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 208

Pařba na víkend - tipy na Android hry 208

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (25)