Tamagoči se vrací – reinkarnuje pro Android

tamagotchi_ico

Je těžko uvěřitelné, že je to už šestnáct let od okamžiku, kdy se na sklonku devadesátých let světem prohnala vlna fenoménu zvaného tamagoči. Zejména děti byly ochotné trávit s virtuálním zvířátkem i hodiny času, kdy se o svého svěřence staraly, krmily ho, čistily mu obydlí a hrály si s ním. Nikomu nevadilo, že se celý digitální život odehrává na dvoubarevné obrazovce. Pokud se chcete vrátit do dětství, máte nyní jedinečnou příležitost s nově vydanou hrou Tamagotchi L.i.f.e. od vývojářského studia NAMCO BANDAI Games Inc..

Bezplatná aplikace navazuje na původní hru, kterou rozšiřuje o barevné animace, nebo sbírku úspěchů a neúspěchů vaší digitální bytosti. Samozřejmě nemůže chybět sdílení dosažených pokroků na sociální sítě. Zvířátko jí, vylučuje, dožaduje se vaší lásky a péče, stejně jako v reálném životě – na rozdíl od skutečného čtyřnohého miláčka, kterému se ovšem ani trošku nepodobá, toho digitálního můžete vypnout či dokonce odinstalovat :-D.

Server Gizmodo, který tamagoči pro Android prezentoval jako “aplikaci dne”, napsal: “Nový tamagoči je prakticky stejný, jako plastový přívěšek, který jste nosili na školním baťohu. Akorát nebudete muset prosit matku, aby vám ho koupila.”

Aplikace zatím není dostupná pro Českou republiku, nicméně s ohledem na dosavadní počiny NAMCO BANDAI Games lze předpokládat, že se v brzké době dočkáme možnosti stažení a instalace i u nás.

vhkZehQnww5ODZIfSvYqhsNY8sspnKyVWfbnZ2ZbXfDLoY0XKFOp51emvMMW0pVtuAjZ=w124
Tamagotchi L.i.f.e.
NAMCO BANDAI Games Inc.
Verze 1.0 (13. 2. 2013)
Velikost 15 MB
2.3+

c3LLsXDKIdT4uQkkG8DGWp7gmvHz8EnBTwf4E0S4GfOOrAThAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma

Tamagotchi L.i.f.e. přesto, že vyvolalo velký zájem v zahraničních médiích, není zdaleka prvním počinem tohoto typu – v červenci loňského roku jsme informovali o hře Hatchi od Portable Pixels Limited. Tu na našem území stahovat a instalovat lze, takže pro nedočkavce přidáváme odkaz i na tuto mutaci.

Hatchi Free
Portable Pixels Limited
Verze 2.62 (8. 2. 2013)
Velikost 8,4 MB
2.1+


Zdarma

AAAAAElFTkSuQmCC
20,59 Kč

Zdroje: Phandroid, Gizmodo a Android Police.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)