Svět Androida roste, více jak milion uživatelů každý měsíc. Děkujeme

rosteme

Je vidět, že systém Android už není jen výsadou vyvolených, ale stal se doslova systémem pro všechny. Stejně tak, jak roste systém Android, roste i portál Svět Androida, který každý měsíc navštíví více jak milión uživatelů. Jsme nadšeni a moc děkujeme, je to ten nejhezčí předvánoční dárek, který jsme od vás mohli dostat. Pro redakci Svět Androida je to obrovskou motivací a slibujeme, že budeme i nadále přinášet ty nejžhavější novinky a recenze ze světa Androida.
Abychom nezůstali jen u slibů, pojďme si krátce představit všechny aktivity, které pro vás Svět Androida po celý rok připravuje. Navíc si malinko poodhalíme redakční pokličku, abychom vám mohli ukázat, na co se můžete těšit v nejbližší době.

rosteme

 

Jak vznikl Svět Androida a kam směřuje?

Svět Androida plní vaše čtečky a webové prohlížeče již třetím rokem. Jeho vznik započal spojením tří menších webů. Čtvrté narozeniny oslavíme 10.1.2014, při této příležitosti pro vás připravujeme několik překvapení a spoustu soutěží o hodnotné ceny. Pokud se ptáte, jak to vypadá u nás v redakci, tak rádi prozradíme, že vyznáváme svobodu v práci. Řídíme se několika jednoduchými pravidly. Vyznáváme „zdravou neúctu z nemožného“, snažíme se „dělat jednu věc a pořádně“ a intenzivně přemýšlíme, jak být jiní, byť ne za každou cenu. Když spouštíme novou službu, nebo web, vždy na prvním místě přemýšlíme, jaký užitek to přinese našim čtenářům a teprve pak se zamyslíme jak z toho projekt uživit.
Do budoucna bychom se rádi stali největším mobilním portálem u nás a propojili co možná nejvíce užitečných služeb, které budete vy, naši čtenáři, uživatelé a diváci, potřebovat. Věříme, že nám s tímto nelehkým úkolem pomůžete a slibujeme, že i když vyrosteme, stále vám budeme naslouchat.

Svět Androida rosteme

 

V čem jsme jiní, a proč v tom budeme pokračovat?

Mnoho z vás může Svět Androida znát jako obyčejný webový portál o systému Android, kterých je u nás několik a ve světě hodně :). Svět Androida toho ale dělá více, než by se na první pohled mohlo zdát. Již od samotného vzniku jsme se snažili být velmi aktivní v aktivitách mimo online web. Jen namátkou zmíním Android RoadShow, školení O2 Guru, zábavný program na DevFestu a mnoho dalších. Hlavní myšlenkou těchto akcí bylo pokusit se vám být blíž, setkávat se osobně a přinést do vašeho města nebo akci to nejnovější ze světa Androida spolu s hitech hračkami, zábavou a nenásilným vzděláváním. Obrovským hnacím motorem, který nás motivuje v organizování těchto aktivit, jste vy. Pokud vás zajímají informace ze zákulisí projektu, nebo jen chcete zůstat v obraze, můžete nás sledovat skrz vaší oblíbenou sociální síť (Google+, Facobook, Twitter). Děkujeme za vaší rostoucí podporu a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, která nám dovolí dělat věci o něco lépe.

Při organizaci jakých akcí se s námi můžete potkat?

 

Na co se můžete těšit do budoucna?

Ať i vy víte, že ani teď nespíme na vavřínech, rádi vám poodhalíme několik novinek, které jsme si pro vás do budoucna připravili. Již brzo si u nás budete moci vyměnit svůj starý Android za nový, popřípadě ho obohatit o spoustu cool drobností ze světa Androida. Zodpovíme vaše otázky a pomůžeme řešit vaše problémy individuálně. Dočkáte se přehlednějšího a rychlejšího webu a potěšíme i příznivce videí, seriálů a zelených čtvrtků :). Chystáme toho mnohem více, ale některé věci musíme držet pod pokličkou až do jejich oficiálního vypuštění, abychom tak neztratili konkurenční výhodu. Čím pravidelněji nás budete sledovat, tím rychleji se o těchto novinkách dozvíte.

vestecka-koule_

Velké poděkování všem

To, že je Svět Androida tak úspěšný, je zásluhou nejenom naší redakce, ale velkou měrou za to vděčíme našim partnerům a především vám, našim věrným čtenářům. Děkujeme za přízeň a podporu, kterou nám věnujete. Vážíme si toho.

Kteří partneři se aktivně podílejí na růstu Svět Androida?
Acer, Alimpex, Android Fórum, Asus, Belkin, Burda Media, Creative, Eset, Google, GUG, Heureka, HTC, Huawei, Inmite, Kofola, LG, MadFinger Games, MapyCZ, nVidia, O2, Prestigio, ProfiTec Group, Samsung, Smart Mania, Sony, T-Mobile, Vodafone

 

Chcete se zapojit do rychle rostoucího projektu? Tak teď je ten správný čas. Rychlá expanze projektu si žádá posilu na všech frontách, a proto místo vypisování jednotlivých pozic budeme rádi, když nám vy sami napíšete, co byste u nás chtěli dělat a čím byste projektu pomohli v jeho růstu.

Své nabídky posílejte na email info@svetandroida.cz s předmětem “Rosteme s vámi: “vaše jméno”

Děkujeme

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)