Svět Androida roste, více jak 80 tisíc návštěv za jediný den

Svět Androida návštěvnost 80 000 navstev za den

Také vás tato čísla překvapila, nebo dokonce šokovala? Nedivíme se, my v redakci jsme byli ve stejném úžasu jako vy. Právě včera se nám podařilo překročit laťku osmdesát tisíc návštěv za jediný den. Od začátku roku se tedy návštěvnost portálu Svět Androida téměř ztrojnásobila. Je to neskutečné a s hlubokou pokorou děkujeme všem čtenářům a partnerům, kteří nás podporují. Asi se ptáte proč vám tyto informace píšeme a někomu může přijít, že se jen vychloubáme. Možná ano, je na co být hrdý, ale ten pravý důvod je, abyste vy, naši čtenáři a partneři, věděli, že vsadit na Svět Androida je tou správnou volbou. Rozhodně tady s vámi hodláme zůstat ještě nějaký ten čas a ze všech sil se snažit být tím nejlepším zdrojem informací pro vaše Androidy. Zároveň bychom vám chtěli poděkovat, že s námi sdílíte všechny radosti, ale i strasti a jste natolik shovívaví, že nám odpustíte i nějakou tu gramatickou chybu popřípadě jiný výstřelek. Vážíme si toho.

 Svět Androida návštěvnost 80 000 navstev za den 3

Není to tak dávno co projekt Svět Androida dělala jen hrstka nadšenců, kteří místo párty s kamarády nebo výletu do přírody trávili dlouhé hodiny za klávesnicí a snažili se ze všech sil podělit se o Android informace jak nejlépe to šlo. Přestože nejsme studovaní žurnalisti, práce nás bavila, tak nebylo co řešit :). Po nějaké době jsme si ale uvědomili, že čtyři hodiny spánku a zanedbávání rodiny popřípadě známých není tou správnou cestou ke štěstí a tak jsme se rozhodli náš tým rozšířit. Dlouho jsme hledali ty nejschopnější, kteří by nám pomohli plnit naše cíle a sny. Úkol to byl nelehký, jelikož vaše nároky na kvalitní obsah se zvyšují, což je ale na druhou stanu dobře. Je to pro nás hnací motor jak dělat věci lépe. Někteří z vás si jistě všimli, že od začátku roku jsme do týmu přijali nové posily, za účelem eliminovat ty největší nedostatky, o kterých jme věděli. V krátkosti si je představíme. Honza Dvořák jakožto PR a Event manager bude bdít nad komunikací s vámi, které si velmi ceníme a taky bude dohlížet nad offline akcemi, kde je projekt Svět Androida velmi aktivní. Dalším nedostatkem, se kterým nám pomůže poprat se Tomáš Filip je korektování textů z pohledu jazyka českého. Úkol to bude věru nelehký, jelikož každý den vydáváme tolik Android novinek, že jen přečíst je všechny dá pořádnou fušku :). Tomáš Očadlý, náš dvorní grafik, se pokusí vylepšit vizuální stránku celého projektu ve všech směrech. Do týmu jsme přijali a stále přijímáme další posily, ale o tom až jindy… Mezi další klíčové faktory, na kterých jsme se pokusili zapracovat, je lepší SEO, rychlejší webové stránky, více vlastního obsahu v podobě seriálu a psát více článků pro běžného uživatele chytrých telefonů.

Svět Androida FIT

Možná nás znáte jako specializované médium píšící pro geeky a nerdy, ale ty doby jsou už dávno pryč. Stejně tak, jak se Android stává lifestylovou záležitostí, tak i my se snažíme psát více témat, kterým porozumí široká veřejnost. Odborné témata o rootovaní a podobných vychytávkách zachováme, ale v budoucnu se mnohem častěji budete setkávat s články typu “Návod, jak si vyrobit MicroSIM“, “Jak hubnout chytře se Světem Androida” a mnohými dalšími. Aktuálně připravujeme i pár nových projektů (andruvision.cz, …) a usilovně pracujeme na přípravě či zdokonalení těch stávajících (Android RoadShow, anketa Android roku).

Věříme, že i letos se aktivně zapojíte do světa plného Android technologií.

Za celý tým Svět Androida
Petr Mišák – manager a zakladatel

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

posily do týmu

Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (41)