Studie: 87 % uživatelů používá zařízení s Androidem na WC

android_toilet

Snažíme se aktualitami pokrýt nejdůležitější novinky, představit nejnovější a nejlepší telefony, aktualizace, zabezpečení a – samozřejmě – samotné uživatele mobilních telefonů, byť tentokrát to bude v poněkud odlehčenějším duchu. Kdo jsou tedy uživatelé telefonů s Androidem? Vězte, že s velkou pravděpodobností jejich významná část čte tuto aktualitu v místnosti, kam i král chodil pěšky.

Ne, neděláme si legraci – podle říjnového průzkumu společnosti 11mark 87 % respondentů používajících telefon s operačním systémem Android přiznalo, že telefonuje i v okamžiku, kdy dlí na toaletě. Další v pořadí jsou majitelé telefonů Blackberry – 84 % z nich z kabinky nejčastěji píše SMSky, následuje 77 % uživatelů iPhonů, jež se v “Oválné pracovně” nejpravděpodobněji dělí o své zážitky na Facebooku.

Další čísla říkají, že 74 % mužů a 76 % žen použilo svůj mobilní telefon na toaletě, 63 % v této situaci přijalo telefonní hovor a 41 % procent samo hovor zahájilo. 38 procent pak přiznalo surfování na Internetu. 30 % mužů nechodí na WC bez telefonu, podobně se chová 20 % žen.

Celou tiskovou zprávu můžete stáhnout ve formátu PDF, na webu 11mark pak po registraci můžete zhlédnout i celou studii. Otázku tak zůstává, zda tato studie byla skutečně míněna vážně.

Až se příště začtete do našich článků, nezapomeňte, že na onu místnost velmi pravděpodobně nejste sami. Dejte nám vědět v komentářích, pokud si tedy troufáte, zda z výsledky výzkumu souhlasíte, či nikoli.

Zdroje: AndroidCentral, Android Guys a 11mark.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)